sport

Pomóż sportowcom wystąpić na Olimpiadzie w Rio

Pomóż sportowcom wystąpić na Olimpiadzie w Rio

Droga do Rio to projekt, którego celem jest pomoc uzdolnionym polskim biegaczom – Danucie Urbanik, Emilowi Dobrowolskiemu i Jakubowi Nowakowi we wzięciu udziału w największym marzeniu każdego sportowca jakim są Igrzyska Olimpijskie. Danusia, Emil i Jakub chcą walczyć w biało-czerwonych barwach w Rio w 2016 roku!

Każdemu z nich niewiele brakuje do tego, aby osiągnąć wynik kwalifikujący do wyjazdu na Igrzyska Olimpijskie. W osiągnięciu wymarzonych rezultatów pomoże im udział w profesjonalnych obozach przygotowawczych. Dlatego powstał projekt Droga do Rio.
Dzięki niemu nasi zawodnicy z ogromnym potencjałem będą mieli szansę na lepsze przygotowanie się do udziału w Igrzyskach i do walki o jak najlepszy wynik dla Polski!

Dlaczego warto wesprzeć Danusię, Emila i Kubę?

Danusia, Emil i Kuba to fantastyczni ludzie z ogromną pasją, energią i chęcią do działania. Ich największym sportowym marzeniem jest udział w Igrzyskach Olimpijskich w Rio w 2016 roku. Dzięki determinacji i ciężkiej, wytrwałej pracy osiągneli już bardzo dużo w swoich dyscyplinach.
Brakuje im już bardzo niewiele, aby móc zakwalifikować się do Igrzysk Olimpijskich. Swoimi dotychczasowymi osiągnięciami dzielą się z Wami opisując je poniżej. Ich wszystkie zwycięstwa i porażki nauczyły ich jednego – nigdy się nie poddają!
Dlatego postanowili postawić wszystko na jedną kartę i zawalczyć o spełnienie marzenia, czyli tytuł Olimpijczyka i złoty medal.
Dzisiaj potrzebują Twojego wsparcia, by móc godnie walczyć o złoto!

paragraph_290_1448618238

Danuta Urbanik to jedna ze zdolniejszych lekkoatletek młodego pokolenia. Z pozoru delikatna dziewczyna ze Stalowej Woli, ma silny charakter i motywację do ciężkiej pracy. Jako juniorka zdobyła srebrny medal Mistrzostw Europy w biegach przełajowych, wielokrotnie stawała na podium Mistrzostw Polski w biegach na 1500 i 800 metrów oraz reprezentowała Polskę na Halowych Mistrzostwach świata i Europy. Jej dobrze zapowiadającą się karierę przerywały kontuzje, dlatego nie była w stanie walczyć o najwyższe cele. Rok 2016 będzie dla 26-letniej zawodniczki czasem próby i walki o największe sportowe marzenie – występie na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro. Minimum na jej koronnym dystansie 1500 metrów wynosi 4:06.00.

paragraph_290_1448363405

Emil Dobrowolski jest srebrnym i brązowym medalistą Mistrzostw Polski w maratonie. W tym roku w doskonałym stylu zwyciężył PKO Poznań Maraton, bijąc rekord życiowy 2:13.50 i pokonując koalicję faworyzowanych Kenijczyków. Jego celem na wiosnę jest walka o minimum na Igrzyska Olimpijskie, które wynosi 2:11.30. Drobnej budowy (jego waga startowa to 54 kilogramy!), ale silny z charakteru – Emil to zawodnik, który umie wytrzymać wielkie maratońskie cierpienie.

paragraph_290_1448363429

Jakub Nowak jest srebrnym i brązowym medalistą Mistrzostw Polski. Mimo młodego wieku (26 lat), już zdążył zapisać kartę w historii polskiej lekkiej atletyki. Jego debiut w maratonie jest najlepszym w historii polskiej lekkoatletyki i wynosi 2:14.09.
Wszystkie zebrane środki zostaną przeznaczone na opłacenie specjalnych treningów i obozów przygotowawczych, dzięki którym Danusia, Emil i Jakub będą mogli uzyskać jak najlepszą formę, aby osiągnąć limity umożliwiające im wyjazd na Igrzyska.

Wspomóc sportowców można m.in. wykupując trening z jednym z nich. Kupić można także plan diety lub materiały multimedialne.
Ich determinacja, dotychczasowe sukcesy i motywacja są gwarancją ich potencjalnego sukcesu. Jak dobrze wiemy w Polsce nie wszyscy sportowcy posiadają odpowiednie zaplecze finansowe i techniczne. Tylko i wyłącznie dzięki Twojej pomocy, Twojemu wsparciu możliwe będzie zapewnienie im odpowiednich warunków na miarę sukcesu.
Zebrana kwota zostanie przekazana na konto Fundacji Run and Fun, która zadba o jak najlepsze, transparentne i sprawiedliwe rozdysponowanie uzyskanych środków pomiędzy Danusią, Emilem i Jakubem.

Więcej informacji na stronie: https://pomagam.pl/drogadorio

Źródło/foto: www.pomagam.pl/drogadorio/ M.Maj

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w sport

Dwa zwycięstwa młodziczek VEGI MOSiR w Przemyślu

stw24.pl2 marca 2021

Voster ATS Team rozpoczyna ściganie w Chorwacji

stw24.pl2 marca 2021

Atrakcyjna oferta sklepu rowerowego TIP-TOP Raty 0 %

stw24.pl1 marca 2021

Kacper Piechniak nowym piłkarzem Stali Stalowa Wola

stw24.pl18 lutego 2021

Voster ATS Team w gotowości do nowego sezonu

stw24.pl12 lutego 2021

Rusza nasz V plebiscyt na najpopularniejszego sportowca, trenera oraz talent.

stw24.pl9 lutego 2021

Piotr Witasik odchodzi ze Stali

stw24.pl15 stycznia 2021

Michał Fidziukiewicz odchodzi ze Stali

stw24.pl14 stycznia 2021

Hala pneumatyczna nad boiskiem PCPN w Stalowej Woli

stw24.pl14 stycznia 2021