kultura i rozrywka

Porażka Stali.Czy Białek zrezygnuje?

Porażka Stali.Czy Białek zrezygnuje?

Potrzebne zmiany od zaraz !!!
W poprzedniej kolejce Stal Stalowa Wola pokazała się z całkiem przyzwoite strony  pokonując jedną bramką zespół Legionovii. Trener Białek zdecydował się w końcu na grę dwoma napastnikami i przyniosło to oczekiwany rezultat. Kibice klubu ze Stalowej Woli chcieli wierzyć, że wraz z tym zwycięstwem ich ulubieńcy zaczną w końcu seryjnie punktować.
Niestety zimny prysznic przyszedł zdecydowanie szybciej, niż kto ktokolwiek by sobie tego życzył. W sobotnie popołudnie zielono-czarni rozgrywali bowiem wyjazdowe spotkanie w Rybniku, a ich przeciwnikiem był rozpędzony zespół ROW-u. Gospodarze po zmianie trenera idą jak burza, nie przegrywając 5 ostatnich spotkań. Te wyniki zapowiadały bardzo trudne zadanie, przed jakim staną nasi zawodnicy. Niestety całe spotkanie zostało ustawione przez serie błędów zielono-czarnych, już na samym początku spotkania. W 3 minucie Stalowcy stracili piłkę w środku boiska, następnie trafiła ona w pole karne, gdzie opieszałość naszych obrońców bez problemów wykorzystał Jaroszewski, zdobywając bramkę dla swojego zespołu. Zespół gospodarzy po objęciu prowadzenia ,,postawił autobus w bramce” i nastawił się na grę z kontry. Rozgrywanie piłki pozostawili naszym piłkarzom, którzy w pierwszych 45 minutach nie byli w stanie otrząsnąć się po stracie szybkiej bramki.
Druga połowa wyglądała już nieco lepiej w wykonaniu podopiecznych trenera Białka i Stal miała zdecydowaną przewagę, jednak swoich sytuacji nie potrafili wykorzystać ani Zalepa, ani Gębalski, który w końcowych momentach tego spotkania trafił jedynie w słupek bramki. Stal po raz kolejny wraca do domu na tarczy, a dotychczasowa tylko jedna wygrana w meczach wyjazdowych nie napawa optymizmem. Po 15 kolejkach, czyli prawie na półmetku rozgrywek Stalówka z zaledwie 15 punktami zajmuje ostatnie miejsce nad strefą spadkową i trzeba to sobie jasno powiedzieć, że jeżeli nie chcemy, po raz kolejny drżeć do ostatniej kolejki o ligowy byt naszego zespołu, to potrzebne są zmiany. Zimą w naszym zespole potrzebne są wzmocnienia, ponieważ zawodnicy, którzy w przerwie letniej dołączyli do zielono-czarnych okazali się jedynie uzupełnieniem składu. Transfery, które były autorskim projektem trenera Białka, nie wniosły nic dobrego w grę naszego zespołu. Zmiany powinny dotknąć co za tym idzie, nie tylko samych piłkarzy, ale także ,,kapitana tego okrętu” który powoli idzie na dno…..
28 października 2017, 17:00 – Rybnik (stadion MOSiR)
ROW 1964 Rybnik 1-0 Stal Stalowa Wola 
Paweł Jaroszewski 3 
żółte kartki: Brylewski, Stąporski. 
sędziował: Marcin Kochanek (Opole). 
widzów: 328.
Andrzej Tomaszewski

 

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kultura i rozrywka

Więcej w kultura i rozrywka

Powstał portal o Kresach

stw24.pl23 września 2021

Noc spisowa w Urzędzie Miasta

stw24.pl23 września 2021

Żurawinobranie 2021 w Gminie Pysznica

stw24.pl23 września 2021

Kolejny Piknik Rodzinny w Gminie Pysznica

stw24.pl22 września 2021

Kazimierz Szymeczko opowiadał o książkach, Śląsku i przestrzegał…

stw24.pl22 września 2021

Do Stalowej Woli zawitała mobilna wystawa na 60-lecie KGHM Polska Miedź S.A.

stw24.pl21 września 2021

Kowal zawinił , cygana powiesili. Wywiad z byłym trenerem Stali Stalowa Wola.

stw24.pl20 września 2021

Dzień Otwarty w Klubie “Wesoła Gromadka”

stw24.pl20 września 2021

Konkurs plastyczny „Pomaganie jest cool!”

stw24.pl20 września 2021