W Stalowej Woli

Porozmawiaj przy kawie o biznesie i zdobądź 800 tysięcy

Porozmawiaj przy kawie o biznesie i zdobądź 800 tysięcy

Masz pomysł na nowe rozwiązanie gospodarcze, produkt czy usługę lub na ulepszenie istniejących rozwiązań – zgłoś się do Inkubatora Technologicznego. Trwa nabór do programu startupów oferującego kompleksowe wsparcie dla pomysłodawców. 

W ramach projektu IT pomoże Ci sfinansować realizację Twojego pomysłu, w postaci produktu czy usługi. Zapewni doradztwo ekspertów branżowych i niezbędne prace badawcze oraz marketingowe. W następnym etapie do wzięcia jest nawet 800 tysięcy złotych, a jeśli te środki nie wystarczą to czekają na Ciebie fundusze Venture Capital. Nie zostawiaj swojego sukcesu na później. Już dziś zgłoś się do stalowowolskiego IT i zawalcz o swoją zawodową przyszłość.

Podkarpacie to kopalnia wielkich umysłów i sukcesów na miarę przemyskiej firmy Inglot, krośnieńskiej Grupy Nowy Styl, rzeszowskiego Asseco. Siła drzemie w ludziach, tych którzy stąd pochodzą, tu się wychowali i tu marzyli o wielkich ideach i nieosiągalnych marzeniach. Wszystko zaczyna się od pomysłu, który z determinacją realizowany ma szansę zamienić się w zyskowny biznes. Potrzebna jest tylko odwaga, żeby podzielić się swoimi marzeniami.

zaproszenie technopark1zmn

– Nie ma głupich pomysłów na biznes. Czasami brakuje tylko wsparcia życzliwych osób, dobrego słowa, motywacji. O tego się zaczyna. My chcemy dać możliwość realizacji tych pomysłów. Pod względem administracyjnym, prawnym czy promocyjnym. Od podobnych programów tego typu startupy różnią się tym, że nie oferują tylko pieniędzy na kupno auta, czy wynajmu lokalu w ramach otwieranej działalności. Można powiedzieć, że powołujemy sztab ludzi, którzy razem pracować będą nad czyimś sukcesem. To ogromne wsparcie psychiczne i rzadka okazja, żeby już dzisiaj, teraz zrealizować swoje marzenia – mówi Edyta Gargaś z Inkubatora Technologicznego.

Pomysły należy zgłaszać za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej www.platformystartowe.gov.pl. Pomogą też pracownicy lokalnego IT. W projekcie mogą wziąć udział osoby do 35. roku życia, które zgłoszą swoje pomysły pojedynczo lub zespołowo. Co ważne, w przypadku grupy, tylko jedna osoba musi spełniać kryterium wieku. Ten, kto przedstawi swój projekt otrzyma pomoc księgową, prawną, marketingową i lokalową, a w ramach usług specjalistycznych dostosuje swój produkt do wymogów rynku. Wszystko po to, by w możliwie jak najlepszy sposób wystartować na rynku krajowym.

To jednak nie wszystko: po to by pobudzić otoczenie młodych, kreatywnych, ambitnych w Stalowej Woli organizowane będę różne, ciekawe spotkania przy kawie, na które wstęp mają wszyscy mieszkańcy Stalowej Woli. Pierwsze startupowe śniadanie już 17 kwietnia.

– Spotykamy się w niedzielę o 10.30 w klimatycznym Konesso Cafe. Rozmawiać będziemy o pomysłach, o planach, marzeniach i wątpliwościach. Będziemy się wspólnie dopingować i wymieniać doświadczeniami. Chcemy stworzyć zaplecze wsparcia dla młodych, ambitnych osób, które właśnie w Stalowej Woli chcą rozpocząć swoją zawodową przygodę. Dlatego zapraszamy też tych, którzy już prowadzą firmy, a zaczynali tylko z głową pełną pomysłów – zachęca Anna Kusz, zajmująca się promocją projektu.

zaproszenie technopark2zmn.

Tym, którzy wahają się czy przyjść niech za przykład posłuży życiorys biznesmena Zbigniewa Niemczyckiego, właściciela Curtis Group działającej na rynku farmaceutycznym, lotniczym, RTV i hotelarskim. Jego majątek szacuje się na 1,7 mld złotych. Przedsiębiorca urodził się w Nisku, szkołę średnią skończył w Stalowej Woli. Pasją, która do dziś jest największym hobby milionera „zaraził się” na lotnisku w podstalowowskiej Turbi. Zaczynał od sprzątania hangarów i marzeń, które dzięki odwadze i determinacji przemienił w potężne imperium.

Kto wie, może niedzielne rozmowy przy kawie, będą pierwszym spotkaniem z przyszłym milionerem i ambasadorem Stalowej Woli w świecie.

Darmowe zaproszenia na niedzielne śniadanie odebrać można w BOK Miejskiego Zakładu Komunalnego (ulica Komunalna 1), w sekretariacie Inkubatora Technologicznego oraz w Konesso Cafe (Aleje Jana Pawła II 18d).

Informacja Prasowa MZK

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W Stalowej Woli

Więcej w W Stalowej Woli

Na lotnisko w Jasionce wróciły połączenia międzynarodowe!

stw24.pl1 lipca 2020

Huta Stalowa Wola wzięła udział w #GaszynChallenge -VIDEO

stw24.pl1 lipca 2020

Plenerowe spotkanie z Renatą Piątkowską

stw24.pl1 lipca 2020

Jarmark Jagielloński 2020 w dniach 4-5 lipca w Sandomierzu

stw24.pl1 lipca 2020

Bądź czujny ! Oszuści nie mają wakacji

stw24.pl1 lipca 2020

Laureaci konkursu literackiego ogłoszonego przez MBP

stw24.pl30 czerwca 2020

Zuzanna Kuziora w konkursie Talentów Polskiego Radia Dzieciom

stw24.pl30 czerwca 2020

Nowa pula kodów do serwisu Legimi do odebrania w MBP

stw24.pl30 czerwca 2020

XXII Turnieju Siatkówki Plażowej Amatorów

stw24.pl29 czerwca 2020