W Stalowej Woli

Poruszyła internautów, zdobyła najwięcej głosów

Poruszyła internautów, zdobyła najwięcej głosów

Kinga Kmiotek – Gul (trzecia od lewej) z Kępia Zaleszańskiego została jedną z 9 finalistek i znalazła się  ścisłej trójce ogólnopolskiego plebiscytu „Kobieta Roku KiK”. To dlatego, że dzięki internautom uzyskała największą liczbę głosów. Oficjalna gala tego wydarzenia odbyła się we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia. Konkurs ten ma na celu pokazywanie niezwykłych kobiet, które robią coś nie tylko dla siebie.

Do finału dostało się 9 kobiet, które zostały finalistkami w poszczególnych miesiącach. Były wyłaniane w drodze głosowania internetowego. Natomiast już do ścisłej trójki dwie panie zostały  wybrane przez jury, a trzecia dzięki głosom internautów, to właśnie Kinga – Kmiotek Gul, ale niestety nie zdobyła głównej nagrody, czyli 20 tys zł. Jednak wcale nie jest to dla niej żadna porażka, gdyż najważniejszy jest cel,  jaki przyświecał jej w wystartowaniu w tym konkursie.
Nagrodę, 2 tys. zł, którą wygrała jako Kobieta Miesiąca KiK, przekazała na leczenie Kacperka z Wrzaw. To roczny synek jej znajomych. Chłopczyk urodził się z zespołem wad wrodzonych takich jak: wysokie zrośnięcie odbytu z przetoką do układu moczowego, jamistość rdzenia kręgowego, tłuszczak w okolicy krzyżowej uciskający nerwy, brak kości krzyżowej, nóżki końsko – szpotowe, ektopia lewej nerki.  Ma za sobą już kilka a czekają go następne, najbliższą przejdzie w marcu. Leczenie i rehabilitacja są bardzo kosztowne.
Kinga Kmiotek – Gul bardzo miło wspomina galę finałową. – Gala była doskonale zorganizowana, atmosfera była bardzo miła, poznałam serdeczne, przyjazne, dziewczyny. To miłe doświadczenie brać udział w takim konkursie, poznaje się nowych ludzi. Każda z nas otrzymała też  2 tys. zł. te pieniądze również przeznaczę dla Kacperka. Zresztą cały czas będę go wspierać. W najbliższym czasie będę robiła warsztaty makijaż, uzyskane pieniądze też przekaże jego rodzicom – mówi. Być może niektóre z finalistek też przekażą swoją nagrodę dla Kacperka.

KR_KiK_Wielki_Final_1

Jak podkreślają organizatorzy, gali towarzyszyły bardzo duże emocje, na wyniki czekali wszyscy, którzy oddawali swoje glosy na kandydatki. A wśród laureatek były: została Martyna Kaczmarek.
Dzięki temu wśród laureatek znalazły się więc kolejno: prowadząca swój własny biznes odzieżowy blogerka Karolina Dudzińska, również blogująca Alicja Wegner, pasjonatka rysowania i książek Katarzyna Raszewska, Judyta Bork, która aktywnie wspiera dzieci z hospicjum, Joanna Kmieć – organizatorka akcji charytatywnej dla wcześniaków, prawdziwa kobieta-orkiestra Kinga Kmiotek-Gul, Miss Polski Mediów Społecznościowych na Wózku 2016 Agata Cybuchowska, Anita Pawlicka także zaangażowana w pomoc chorym dzieciom oraz Martyna Kaczmarek, która jest założycielką fundacji wspierającej krwiodawstwo i transplantację. To właśnie Martyna Kaczmarek zdobyła tytuł Kobiety Roku KiK.  Jej zwycięstwo ogłosił Jose Torresa i członek zarządu firmy KiK Mariusz Kulik. Zwyciężczyni odebrała tytuł Kobiety Roku KiK, czek na 20 000 złotych oraz zaproszenie do udziału w profesjonalnej sesji zdjęciowej realizowanej na potrzeby materiałów promocyjnych marki, która jest właścicielem ponad 3 400 sklepów na terenie Europy. Dodatkowym, prezentem dla każdej z finalistek było 2 tys. zł. Organizator konkursu ma je przekazać na wskazane przez bohaterki wieczoru cele charytatywne.

Joanna Piechuta

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W Stalowej Woli

Więcej w W Stalowej Woli

Ostatnie pożegnanie Janusza Pikulskiego

stw24.pl23 września 2021

Noc spisowa w Urzędzie Miasta

stw24.pl23 września 2021

Do Stalowej Woli zawitała mobilna wystawa na 60-lecie KGHM Polska Miedź S.A.

stw24.pl21 września 2021

Kowal zawinił , cygana powiesili. Wywiad z byłym trenerem Stali Stalowa Wola.

stw24.pl20 września 2021

Powiat Stalowowolski wśród najlepszych w kraju!

stw24.pl20 września 2021

Dzień Otwarty w Klubie “Wesoła Gromadka”

stw24.pl20 września 2021

Coraz więcej porodów rodzinnych w stalowowolskim szpitalu

stw24.pl20 września 2021

Z zielonego patio korzystają najmłodsi i dorośli

stw24.pl17 września 2021

Miasto ogłosiło przetarg na przebudowę przejść dla pieszych

stw24.pl17 września 2021