Kronika Policyjna

Poszła na grzyby. Ponad godzinę szukała jej policja

Poszła na grzyby. Ponad godzinę szukała jej policja

Stalowowolscy policjanci szukali wczoraj po południu zaginionej 79-letniej kobiety, mieszkanki powiatu rzeszowskiego, która przyjechała z mężem na teren naszego powiatu na grzybobranie. Po ponad godzinnych poszukiwaniach, kobietę odnaleziono. Na szczęście nic się jej nie stało.

Przed godz. 14 do stalowowolskich policjantów dotarła informacja, że podczas zbierania grzybów zaginęła 79-letnia mieszkanka powiatu rzeszowskiego. Do zginięcia doszło w okolicach miejscowości Gwoździec w gminie Bojanów. Policjanci natychmiast udali się w to miejsce. W rozmowie z mężem zaginionej funkcjonariusze ustalili, że rano przyjechali samochodem na grzyby. Ostatni raz kobieta była widziana około godz. 8.30, kiedy wchodziła do lasu. Policjanci ustalili jej rysopis i ubiór.

Po tych ustaleniach funkcjonariusze niezwłocznie przystąpili do poszukiwań. Policjanci przemieścili się w kompleks leśny i sprawdzali leśne drogi, polany i inne miejsca, w których mogła przebywać poszukiwana kobieta. W trakcie działań policjanci napotkali wiele osób, które również wybrały się na grzyby, jednak żadna z nich nie widziała zaginionej kobiety.

W trakcie poszukiwań około godz. 15, po wyjechaniu z kompleksu leśnego w miejscowości Pogorzałka, już na terenie niżańskiej komendy, obok jednej z posesji policjanci zauważyli kobietę, której rysopis odpowiadał zaginionej. Po wylegitymowaniu okazało się, że to 79-letnia poszukiwana mieszkanka powiatu rzeszowskiego. Kobieta czuła się dobrze, nie wymagała pomocy medycznej. Policjanci zawieźli ją do męża.

Policjanci przypominają! Nie wszyscy amatorzy grzybów znają lasy, do których się udają. Często wybierają się tam w pojedynkę, przeceniając swój zmysł orientacji. Policja apeluje o rozsądek, rozwagę i większą wyobraźnię. Jak zachować się podczas grzybobrania – kliknij.

źródło: KPP Stalowa Wola

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

Policjanci mówili o bezpieczeństwie w cyberprzestrzeni

stw24.pl22 października 2021

„Bezpieczne wakacje”- wyłoniono zwycięzców konkursu

stw24.pl18 października 2021

Spotkania profilaktyczne ze stalowowolską policją

stw24.pl12 października 2021

Nie zatrzymał się do kontroli, był pijany i poszukiwany

stw24.pl12 października 2021

Policyjne kontrole w placówkach handlowych i autobusach

stw24.pl8 października 2021

Policjanci ostrzegają przed spoofingiem

stw24.pl8 października 2021

Złodziej wszedł do domu, ukradł portfel z zawartością

stw24.pl4 października 2021
policja-las-poszukiwania-patrole

Zbłądził w lesie- pomogli mu policjanci

stw24.pl21 września 2021

Kowal zawinił , cygana powiesili. Wywiad z byłym trenerem Stali Stalowa Wola.

stw24.pl20 września 2021