sport

Prezes, Dyzma czy sługus partyjny?

Prezes, Dyzma czy sługus partyjny?

Kariera Mateusza Nowaka to wzorowy przykład jak młody człowiek bez większych kompetencji  robi karierę przy koledze polityku, a że polityk ma jeszcze władze w mieście, to dyrektor może spać spokojnie. Co wydarzy się, gdy zniknie parasol ochronny władzy, to się okaże, ale trudno uwierzyć, aby władza umierała na takiego słabego prezesa/dyrektora. Mówiąc wprost, jak będzie trzeba Nowaka spuścić, aby własny tyłek chronić, to władza tak zrobi.

Pomoc Ekonomicznym Cymbałom w skrócie PEC

Mateusz Nowak w lipcu 2018 roku zostaje prezesem Stali Stalowa Wola i razem z prezydentem miasta Lucjuszem Nadbereżnym przedstawiają plan 5-letni. Trudno ten plan nazwać inaczej niż spisem pobożnych marzeń prezesa Nowaka, żaden z założonych punktów nie został zrealizowany, spółka ma ogromne długi, pożycza w PEC-u pół miliona złotych już w sierpniu 2019, a że Stal nie ma majątku i nawet dla PEC-u jest niewiarygodnym partnerem, bo pożyczkę musi poręczać Miejski Zakład Komunalny!!!! Awans na prezesa Stali wcale nie oznacza, że Mateusz Nowak rezygnuje z bycia vice dyrektorem w PSP 2 w Stalowej Woli, etat i wynagrodzenie pobierał aż do końca lutego 2020 roku. Na pytanie, czy Mateusz Nowak był w szkole, nauczyciele oficjalnie nie chcą mówić, ale już nieoficjalnie, mówią bardzo ciekawe rzeczy. ‘ Wiadomo, że Mateusza częściej można było w klubie spotkać, niż w gabinecie, ale mnie to nie dziwi-mówi nam jeden z nauczycieli ” proszę spojrzeć kto, jest dyrektorem w naszej szkole, to wtedy Pan zrozumie, dlaczego tak było”. Dyrektorem PSP 2 w Stalowej Woli jest Ryszard Andres przewodniczący powiatu z PiS-u. Tak jak prezydent Lucjusz Nadbereżny. Na początku 2020 roku Nowak przestaje być prezesem Stali i w nagrodę za wierną służbę dostaje ciepłą posadę w nowo powstałym Podkarpackim Centrum Piłki Nożnej.

Na dzień doby dostaje od prezydenta milion złotych z budżetu miasta i snuje na konferencji z prezydentem marzenia o kolejnym sukcesie. Niestety przychodzi pandemia Covid 19 i misterny plan Nowaka oraz urojenia prezydenta Nadbereżnego, aby zjechały potęgi z całej europy i trenowały w PCPN ie., legły w gruzach. Jak wybitnym specjalistą jest Mateusz Nowak, niech świadczy fakt, iż PCPN nie ma nawet strony internetowej a grupy, które trenowały przed powstaniem stadionu, przenoszą się na lokalne orliki, bo po prostu jest taniej, mimo iż miasto w kolejnym roku również dołoży milion do PCPN u.

Poniżej zamieszczamy słynny już plan 5-letni, aby każdy zobaczył jakim nieudacznikiem był prezes Nowak, ale że każdemu trzeba dać szansę to i my dajemy, może dyrektor Nowak to już wyższej klasy specjalista i tak nisko, jak prezes Nowak nie upadnie. Jednego możemy być pewni, że o dyrektorze i jego sukcesach usłyszymy już nie długo, a że sezon grillowy się zakończył, to nie będziemy dyrektorowi wytykać montażu oświetlenia pod balonem, bo może się okazać, iż murawa nie nadaje się do gry.

Grzegorz Poniedzielski

3 komentarze

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sport

Więcej w sport

Dwa zwycięstwa młodziczek VEGI MOSiR w Przemyślu

stw24.pl2 marca 2021

Voster ATS Team rozpoczyna ściganie w Chorwacji

stw24.pl2 marca 2021

Atrakcyjna oferta sklepu rowerowego TIP-TOP Raty 0 %

stw24.pl1 marca 2021

Kacper Piechniak nowym piłkarzem Stali Stalowa Wola

stw24.pl18 lutego 2021

Voster ATS Team w gotowości do nowego sezonu

stw24.pl12 lutego 2021

Rusza nasz V plebiscyt na najpopularniejszego sportowca, trenera oraz talent.

stw24.pl9 lutego 2021

Piotr Witasik odchodzi ze Stali

stw24.pl15 stycznia 2021

Michał Fidziukiewicz odchodzi ze Stali

stw24.pl14 stycznia 2021

Hala pneumatyczna nad boiskiem PCPN w Stalowej Woli

stw24.pl14 stycznia 2021