Pucharowy weekend z Miejskim Klubie Tenisowym

Podczas tego weekendu na kortach MKT zorganizowane zostały  trzy turnieje oraz spóźniony Dzień Dziecka , wręczane były  puchary dla liderów rankingu z sezonu halowego 2019/2020.

GPSWA Mężczyzn

Na Skoczyńskiego 3 od sobotniego I letniego GPSWA Mężczyz. Frekwencja dopisała i do rywalizacji w systemie pucharowy przystąpiło 18 panów. W niedzielnym finale zwyciężył Maciej Mateusz pokonując w zaciętym meczu Daniela Dybkę 6/4, 6/4.

GPSWA Kobiet

Także na Skoczyńskiego rozgrywany turniej Pań, w którym udział wzięło 8 zawodniczek. Panie rywalizowały w dwóch grupach, z których dwójka najlepszych zawodniczek awansowała do drabinki pucharowej. Niepokonana okazała się Wiktoria Bryniak wygrywając w finale 6/2 z Wiktorią Suchy. Miejsca trzecie dla Agaty Soji oraz Agnieszki Szeligi.

GPSWA Dzieci i Młodzieży

Podczas gdy Panie rywalizowały na kortach przy ul. Skoczyńskiego, na  drugim obiekcie 11 młodych zawodników podzielonych na 3 grupy przystąpiło do rywalizacji. Z każdej z grup najlepszy trafiał do grupy finałowej. Najlepszy okazał się Krawczyk Karol, drugie miejsce wywalczył Karapetyan Alex, trzeci został Filip Oleksak.

Niedziela była aktywna także wśród naszych najmłodszych tenisistów. Z okazji Dnia Dziecka zorganizowano dla dzieci turniej podzielony na trzy kategorię:

* pomarańczową – zwycięzca: Sycz Jakub.

* czerwoną –zwycięzca: Sybicki Oskar.

* zieloną – zwycięzca : Skoczylas Olek.

Podczas turniejów odbywało się także wręczanie upominkowych pucharów za sezon halowy 2019/2020 dla pierwszej trójki rankingu każdej z kategorii naszego cyklu GPSWA.

GPSWA Mężczyzn:               GPSWA Kobiet:                        GPSWA Dzieci i Młodzieży:

1) Wdowiak Tomasz             1) Szeliga Agnieszka                1) Oleksak Filip
2) Maciej Mateusz                2) Suchy Wiktoria                    2) Karapetyan Alex
3) Zontek Tomasz                 3) Opalińska Natasza              3) Krawczyk Karol