W powiecie

REKORDOWY KREDYT DLA SZPITALA.

REKORDOWY KREDYT DLA SZPITALA.

Jest tak dobrze do czemu jest tak tragicznie?

Przez ostatnie kilka lat starosta Janusz Zarzeczny z dyrektorem Edwardem Surmaczem karmią mieszkańców powiatu  organizując co kilka tygodni konferencję, jak to w naszym szpitalu jest dobrze, i tylko nie wdzięczne pielęgniarki które strajkowały nie dostrzegały tej krainy mlekiem i miodem płynącej. Ale po kolei. Zarzeczny idąc do władzy w 2015 roku w szpitalu widział „klikę”  kilku lekarzy którzy zarabiają  po 50 tysięcy i dorabiają się a pacjencji są tylko dodatkiem. Więc gdy tylko został starostą jednym z pierwszych ruchów było powołanie nowego-starego dyrektora Edwarda Surmacza , który podobno gwarantował wyplenienie wszystkich układów i koterii w stalowowolskiej lecznicy.

Po 5 latach zarządzania szpitalem powiat będzie musiał poręczyć rekordowy kredyt dla szpitala, kredyt który będzie trzeba czymś poręczyć bo trudno uwierzyć iż któryś bank da 30 baniek na piękne oczy  pana starosty urok osobisty pana dyrektora o pani skarbnik powiatu nie wspominając.

My obstawiamy iż w przypadku 30 milionów tych działek/nieruchomości musi być kilka, naszym zdaniem na pierwszy ogień pewnie pójdzie budynek powiatowego urzędu pracy, bo nie będzie to na pewno flota nowoczesnych autobusów którą posiada PKS .A gdy już komornik zlicytuje budynki urzędu Starosta odtrąbi dwa sukcesy, kasa dla szpitala była? Była. Likwidacja bezrobocia w powiecie była? Była.

Bo idąc logiką PISu nie będzie budynku nie będzie  również problemu bezrobocia. Ot logika mówi rozbijmy termometr, nie będzie pacjent miał gorączki . Wygląda na to że dyrektorowi Surmaczowi tak słowa z kampanii Zarzecznego przypadły do gustu że likwidując „kliki” i układy zapomniał iż w pewnym momencie może się okazać że trzeba będzie likwidować oddziały. A temat planu naprawczego można skomentować krótko, jednym zdaniem ….przez ostatnie pięć lat szpitalem zarządza starosta rękoma dyrektora Surmacza i panowie próbujecie naprawiać to,co przez ostatnie  lata po prostu żeście  s……..li.

Grzegorz Poniedzielski

3 komentarze

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w W powiecie

Zrób badanie .Chroń siebie i rodzinę.

stw24.pl2 listopada 2021

Gmina Zaleszany – Zamień krwinki na ozdoby z choinki !

stw24.pl29 października 2021

Będzie dalszy ciąg remontu drogi od Chwałowic do Łążka

stw24.pl27 października 2021

Transport do punktów szczepień

stw24.pl26 października 2021

Droga Jamnica – Zbydniów już po przebudowie

stw24.pl26 października 2021

Nagroda Kuratora Oświaty dla nauczyciela ZSO w Zaklikowie

stw24.pl26 października 2021

Pamięć o tragicznie zamordowanych nie zginie

stw24.pl25 października 2021

„Serce” Sudołów zyska nowy wygląd

stw24.pl25 października 2021

Nauczyciele i uczniowie z Ekonomika w Maladze

stw24.pl22 października 2021