W Stalowej Woli

Rowerowej majówki ciąg dalszy: Od dzisiaj pierwsza godzina każdego wypożyczenia za darmo!

Rowerowej majówki ciąg dalszy: Od dzisiaj pierwsza godzina każdego wypożyczenia za darmo!

 Od dzisiaj do 28 maja, pierwsza godzina każdego wynajmu roweru jest darmowa!

Podobnie, jak miało to miejsce podczas długiego weekendu majowego, operator systemu „Stalowa Wola – miasto rowerów”, firma Nextbike Polska, zachęca mieszkańców do korzystania z promocji, mającej na celu popularyzację rowerów miejskich z publicznych wypożyczalni i aktywnego spędzania czasu. Już od jutra (14 maja, godz. 00:01) do 28 maja, pierwsze 60 minut każdego wynajmu będzie bezpłatne. Dalszy czas wypożyczenia to już taki koszt, jaki zakłada cennik „Stalowa Wola – miasto rowerów”.

– Nasze rowery miejskie w ramach testowego systemu „Stalowa Wola – miasto rowerów” działają od połowy kwietnia. W tym czasie użytkownicy dokonali prawie 900 wypożyczeń. Zależy nam na tym, żeby wynajmów było jeszcze więcej – chcemy by moda na rower miejski w Stalowej Woli zataczała coraz szersze kręgi, dlatego od jutra pierwsza godzina każdego wypożyczenia będzie darmowa – mówi Tomasz Wojtkiewicz, prezes Nextbike Polska.
Pilotażowy system rowerów miejskich w Stalowej Woli, obejmujący cztery punkty wypożyczeń (przy ul. KEN, na rozwadowskim rynku, przy Placu Piłsudskiego oraz przy ul. Staszica) i 40 rowerów, wystartował 16 kwietnia. Od tego czasu mieszkańcy skorzystali z jednośladów niemal 900 razy.

Żeby rozpocząć swoją przygodę z rowerami miejskimi, należy wejść na stronę internetową www.StalowaWolaMiastoRowerow.pl , wypełnić formularz rejestracyjny, zaakceptować regulamin i dokonać opłaty inicjalnej w wysokości minimum 10 złotych. Po jej zaksięgowaniu na koncie można już wypożyczać rowery. Operator przypomina, że konto jest aktywne tylko wtedy, gdy znajduje się na nim min. 10 zł, dlatego rekomendowane jest zasilenie go kwotą wyższą (np. 20-30 zł). Ważne: opłata inicjalna podlega zwrotowi w przypadku zamknięcia konta lub jest do wykorzystania na płatne przejazdy w obrębie wszystkich systemów Nextbike’a w Polsce (Wrocław, Poznań, Opole, Warszawa, Białystok, Konstancin-Jeziorna, Lublin, Grodzisk Mazowiecki, Katowice, Juchnowiec Kościelny, Łódź) na świecie.

Informacja Prasowa

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W Stalowej Woli

Więcej w W Stalowej Woli

Oliwia Sybicka na Zgrupowaniu szkoleniowym PZT w Żywcu

stw24.pl10 czerwca 2021

Mrówcza kolonia przy Parku Zimnej Wody

stw24.pl10 czerwca 2021

Premiera filmu „Miasto z piasków i serc. Stalowa Wola”

stw24.pl10 czerwca 2021

Bezpłatne badania na Placu Piłsudskiego

stw24.pl9 czerwca 2021

Hospitalizacje z potwierdzonym COVID-19 tylko w szpitalach zakaźnych

stw24.pl9 czerwca 2021

Diler może zarejestrować samochód za klienta

stw24.pl9 czerwca 2021

Bibliotekarze chcą urządzić patio

stw24.pl9 czerwca 2021

Zapisz dziecko na „Wakacje w bibliotece”

stw24.pl7 czerwca 2021

Paweł Cieślik drugi w Małopolskim Wyścigu Górskim

stw24.pl7 czerwca 2021