Rozrywka

Rozwadowski Trag Staroci

Rozwadowski Trag Staroci

Tradycyjnie w trzecią niedzielę miesiąca na rozwadowski Rynek powróci Targ Staroci. Po raz kolejny w Rozwadowie spotkają się miłośnicy antyków i handlarze starociami. 18 kwietnia zapraszamy wystawców, kolekcjonerów, pasjonatów, a także osoby, które chcą oddać niepotrzebne przedmioty w dobre ręce.

Cykliczny Targ Staroci w Rozwadowie jest nie lada gratką dla tych, którzy cenią przedmioty z duszą i lubią dotknąć historii materialnej czy sztuki użytkowej. Na Rozwadowskim Targu Staroci będzie można upolować meble oraz dzieła sztuki, jakich próżno szukać w sklepach. W każdą trzecią niedzielę miesiąca, w godzinach od 8.00 do 14.00 spotykają się tu pasjonaci i kolekcjonerzy, by sprzedać cenne starocie.

Najbliższy Targ Staroci odbędzie się w niedzielę 18 kwietnia. Aby wystawić swoje przedmioty na sprzedaż należy skontaktować się z Wydziałem Promocji, Kultury i Sportu pod numerem telefonu (15) 847 93 16 lub wysłać zgłoszenie na adres e-mail: mpleszka@stalowawola.pl. Regulamin dostępny jest TUTAJ. Sprzedający zwolnieni są z opłat targowych, a wstęp na Targ jest bezpłatny.

Pamiętajcie, że zmianie w niewielkim stopniu uległ punkt regulaminu Targu mówiący o lokalizacji wydarzenia. Zgodnie z przepisem, wyznaczone stanowiska należy zająć do godz. 8.00, jednocześnie zapewniając drożność ciągów komunikacyjnych dla pieszych i pojazdów. Wprowadza się bezwzględny zakaz handlu poza wyznaczonymi stanowiskami oraz na pasie ruchu drogowego. Oznacza to, że stoiska wystawców będą ulokowane tylko na terenie Rynku, bez możliwości ustawienia się wzdłuż ul. Jagiellońskiej oraz na okolicznych parkingach. W związku z powyższym liczba miejsc będzie ograniczona, więc o wystawieniu się na Targu Staroci decydować będzie kolejność przyjazdu na miejsce.

Ze względu na zaplanowany remont płyty rozwadowskiego Rynku, Targ Staroci odbędzie się ostatni raz w tym miejscu. O nowej lokalizacji poinformujemy wkrótce.

Przypominamy, że zgodnie z aktualnymi wytycznymi sanitarnymi w przestrzeni publicznej konieczne jest zasłanianie ust i nosa oraz zachowanie bezpiecznej odległości.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło U.M. Stalowa Wola

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Rozrywka

Więcej w Rozrywka

Nowa lokalizacja Rozwadowskiego Targu Staroci

stw24.pl13 maja 2021

„Stalowa Strzała” z udziałem drużyny kolarskiej Voster ATS Team

stw24.pl12 maja 2021

Wypożycz planszówkę w bibliotece

stw24.pl10 maja 2021

„Portret mojego logopedy” – konkurs w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Stalowej Woli

stw24.pl6 maja 2021

Rozwadowski Targ Staroci zmienia swoją lokalizację

stw24.pl6 maja 2021

Kiermasz i inne atrakcje na Tydzień Bibliotek

stw24.pl5 maja 2021

Pełna Dobroci Majówka w Sandomierzu

stw24.pl4 maja 2021

Podwórko dla Pława otwarte

stw24.pl4 maja 2021

Co się zmieni w Miejskim Domu Kultury po remoncie ?

stw24.pl4 maja 2021