Fotorelacje

Sport połączył pokolenia

Sport połączył pokolenia

Międzypokoleniowe Igrzyska Sportu i Zdrowia odbyły się na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli. Pogoda dopisała, a w zmaganiach sportowych wzięły udział przedszkolaki, rodzice i seniorzy.

Dzieci z wszystkich stalowowolskich przedszkoli rywalizowały w Olimpiadzie Przedszkolaków. Część konkurencji przygotowano dla maluchów, jak strzały do bramki i biegi, zaś część specjalnie dla rodziców. Zmierzyli się oni w biegu w workach i przeciąganiu liny, które wzbudziło najwięcej emocji wśród publiczności. Po maluchach stadion przejęli seniorzy z kilku stalowowolskich klubów, dla których również przygotowano szereg sportowych konkurencji.

Pomiędzy Olimpiadą przedszkolaków a Senioradą odbyła się międzypokoleniowa zumba. Muzyka i instruktor porwali do tańca wszystkich.

Oprócz rozgrywek sportowych na mieszkańców Stalowej Woli czekały atrakcje przygotowane przez lokalne organizacje i stowarzyszenia sportowe. Wśród nich Lejdis Studio zaprezentowało ćwiczenia na pionowej rurce, czyli sportowy poledance, który kształtuje sylwetkę i zawiera elementy akrobatyki, tańca i gimnastyki. Groch i Wiking Nisko zorganizowali turniej i zajęcia armwrestling (siłowanie się na rękę). Zawodnicy Klubu Kaito pokazali szeroką gamę technik walki. Bartosz Dziadowicz z grupą Steel Voilition Skating pokazał mistrzowskie ewolucje na rolkach, a chętni mogli poćwiczyć pod jego okiem. Szkoleniowcy i egzaminatorzy z tarnobrzeskiego WORDu przygotowali konkursy z nagrodami dla dzieci. Chętni mogli wziąć udział w warsztaty tanecznych breakdance z Kamilem Żurawskim.

Małgorzata Petecka

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fotorelacje

Więcej w Fotorelacje

Rodzinny piknik ,,Wakacje – czas start !”

stw24.pl30 czerwca 2021

Postępy prac na budowie S19 – Fotorelacja

stw24.pl4 grudnia 2020

Fotorelacja z placów budowy S19

stw24.pl30 lipca 2020

“Mam już dość tego trującego konfliktu, który zaczyna dzielić nawet rodziny”

stw24.pl25 czerwca 2020

Fotorelacja z budowy obwodnicy Stalowej Woli i Niska (DK77)

stw24.pl14 maja 2020

Dogaszanie pożaru w Obojni zakończone

stw24.pl23 kwietnia 2020

“Odkażanie” koronawirusa po polsku – w izolacji coraz częściej sięgamy po alkohol

stw24.pl26 marca 2020

Twoje auto nie musi czekać w kwarantannie – dzięki usłudze door to door

stw24.pl24 marca 2020

Koronowirus-kolejna ofiara śmiertelna na Podkarpaciu

stw24.pl20 marca 2020