W Stalowej Woli

Stalowa Wola nagrodzona za kreatywne działania promocyjne

Stalowa Wola nagrodzona za kreatywne działania promocyjne

Stalowa Wola znalazła się w elitarnej grupie 5 nagrodzonych miast w XIII Ogólnopolskim Konkursie „Kryształy PR-u” w Samorządzie i Administracji Państwowej w kategorii najlepszy film promocyjny. Organizatorem Konkursu jest Miasto Kraków i Agencja PRC Sp.z o.o.

Spośród 200 zgłoszonych z całej Polski projektów Public relations (PR) jury konkursowe pod przewodnictwem prof. Sławomira Smyczka – prorektora Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz najlepszych ekspertów ze świata marketingu, mediów i public relations uznało, że produkcje filmowe promujące gospodarkę Stalowej Woli powinny zostać wyróżnione za skuteczne i innowacyjne promowanie potencjału miasta. Do konkursu Referat Promocji Gospodarczej Urzędu Miasta zgłosił trzy ostatnio zrealizowane produkcje filmowe, obrazujące potencjał gospodarczy i inwestycyjny Stalowej Woli.

dzialania_promocyjne

Jak twierdzą pomysłodawcy, konkurs promuje i nagradza najbardziej wartościowe inicjatywy Jednostek Samorządu Terytorialnego, jako inspiratorów kreatywnych działań i rozwiązań w dziedzinie komunikacji z mieszkańcami, promocji regionów oraz często samych miast i instytucji.

To pierwsza tego typu nagroda promująca gospodarcze działania na rzecz Stalowej Woli. Warto zaznaczyć, że w gronie wyróżnionych znalazł się również Miejski Zakład Komunalny w Stalowej Woli, który w kategorii – najefektywniejsza kampania informacyjno-promocyjna spółki samorządowej został nagrodzony za kampanię – Drzewko Solarne.

Nagrody wręczano podczas uroczystej Gali w Krakowie, w dniu 29.09.20165r. z udziałem wielu gości w tym marszałka województwa małopolskiego.

źródło: UM Stalowa Wola

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W Stalowej Woli

Więcej w W Stalowej Woli

Policjanci zlikwidowali plantację marihuany

stw24.pl12 kwietnia 2021

Ogłoszenie Prezydenta Miasta Stalowej Woli

stw24.pl12 kwietnia 2021

Rozwadowski Trag Staroci

stw24.pl12 kwietnia 2021

Konkurs „Tytus w Stalowej Woli”

stw24.pl8 kwietnia 2021

Wizyta w urzędzie skarbowym tylko po wcześniejszej rezerwacji

stw24.pl30 marca 2021

Dworzec PKP w Rozwadowie odzyska dawny blask

stw24.pl30 marca 2021

Diecezja podaje zalecenia na Wielki Tydzień

stw24.pl26 marca 2021

Uwaga! W weekend przestawiamy zegarki

stw24.pl26 marca 2021

Dzień Bezpiecznego Internetu w CEZ

stw24.pl26 marca 2021