sport

Stalówka gra o awans – przyjdź na darmowy mecz

Stalówka gra o awans – przyjdź na darmowy mecz

7 maja o godz. 16 Stal Stalowa Wola zagra na swoim stadionie z drużyną Błękitni Stargard Szczeciński – półfinalistą Pucharu Polski. Stalówka będzie walczyć o awans do I ligi. Będzie to darmowy mecz, na który zapraszają władze miasta i klubu.

– Nasza współpraca jeśli chodzi o klub i Piłkarską Spółkę Akcyjną zacieśnia się w historycznym momencie, gdy nasza drużyna idzie mocno do przodu, jest szansa na awans. Chlelibyśmy zaprosić wszystkich mieszkańców na najbliższy mecz, który będzie bezpłatny – zachęca do przyjścia Lucjusz Nadbereżny, prezydent Stalowej Woli.
Jak podkreśla Mariusz Szymański, prezes Piłkarskiej Spółki Akcyjnej Stal, jest to najważniejszy mecz w sezonie. – Gramy o awans do wyższej klasy rozgrywkowej, do I ligi. Myślę, że nikogo nie trzeba zachęcać do przyjścia. Będzie świetna zabawa, emocje sportowe. Prosimy wszystkich o gorący doping, bo na pewno to poniesie drużynę. Jednocześnie w ramach akcji promocyjnej prowadzanej wspólnie z Urzędem Miasta zapewniamy dodatkowe atrakcje, będą konkursy dla dzieci, konkursy dla dorosłych. Mam nadzieję, że wypełnimy ten czas tak, że wszyscy będą się dobrze bawili – zapraszał prezes
Mimo, że impreza jest niebiletowana i wejścia są darmowe, organizatorów obowiązują przepisy ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych. Dlatego też zobowiązani są do identyfikacji wszystkich widzów. W związku z tym, wejście na stadion będzie chwilę trwało. Osoby, które posiadają karty kibica mogą bezpośrednio kierować się do bramy, a pozostali muszą udać do kasy i pobrać darmowy bilet. Dlatego organizatorzy proszą o wcześniejsze przybycie.

5 komentarzy

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sport

Więcej w sport

Kowal zawinił , cygana powiesili. Wywiad z byłym trenerem Stali Stalowa Wola.

stw24.pl20 września 2021

Siatkarki VEGI MOSIR wygrały Ogólnopolski Turniej w Kraśniku

stw24.pl20 września 2021

Paterski siódmy w PWZ Zuidenveld Tour

stw24.pl20 września 2021

Awans „Stalowych Rakiet” do finałów Talentiady Tenisowej

stw24.pl14 września 2021

Turniej siatkówki dziewcząt

stw24.pl14 września 2021

Tour of South Bohemia: Stosz czwarty na finiszu

stw24.pl13 września 2021

Patryk Stosz drugi w Czechach

stw24.pl13 września 2021

Uczniowie kibicowali w Chorzowie na Memoriale Kamili Skolimowskiej

stw24.pl13 września 2021

Voster ATS Team gotowy do startu w Czechach

stw24.pl9 września 2021