Kronika Policyjna

Stalowowolscy polcjanci “wystrzelali” 3. miejsce

Stalowowolscy polcjanci “wystrzelali” 3. miejsce

Na strzelnicy PZŁ „Bór” w Głogowie Małopolskim odbyły się Zawody Strzeleckie Służb Mundurowych Województwa Podkarpackiego o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji. Najlepszą drużyną okazali się reprezentanci z Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji w Rzeszowie. Trzecie miejsce w zawodach zajęli stalowowolscy policjanci.

Porozumienie Związków Zawodowych Służb Mundurowych Województwa Podkarpackiego było organizatorem Zawodów Strzeleckich Służb Mundurowych, które odbyły się w piątek na strzelnicy PZŁ „Bór” w Głogowie Małopolskim. Zawody były okazją do doskonalenia umiejętności strzeleckich funkcjonariuszy oraz popularyzowania sportu strzeleckiego.

Uczestniczyło w nich 17 trzyosobowych drużyn. Do rywalizacji przystąpili przedstawiciele służb mundurowych z Podkarpacia – Policji, Służby Więziennej, Straży Pożarnej i Wojska Polskiego. Uczestnicy zmagali się w kilku konkurencjach, zarówno grupowych, jak i indywidualnych. W zawodach brali udział stalowowolscy policjanci, którzy wystawili drużynę w składzie: asp. szt. Tadeusz Kowal, asp. Grzegorz Utnik i sierż. szt. Michał Lebioda. Więcej informacji o zawodach http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/aktualnosci/74297,Zawody-strzeleckie-sluzb-mundurowych.html

W klasyfikacji zespołowej zwyciężyła drużyna Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji w Rzeszowie, drugie miejsce zajęli funkcjonariusze z Niska, a na trzecie miejsce przypadło w udziale policjantom ze Stalowej Woli. Asp. szt. Tadeusz Kowal indywidualnie zajął wysokie piąte miejsce.

Zwycięzcy otrzymali puchary i medale. Nagrody i gratulacje przyjęli od Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie nadinsp. dr Krzysztofa Pobuty, asp.szt. Józefa Bąka – Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów oraz Krzysztofa Kawalca – Prezesa Podkarpackiego Zarządu Wojewódzkiego Ligi Obrony Kraju.

Źródło: KPP Stalowa Wola

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

Zderzenie busa z pociągiem towarowym, zginęli dwaj mężczyźni

stw24.pl14 kwietnia 2021

Policjanci zabezpieczyli broń, amunicje i trofea myśliwskie

stw24.pl14 kwietnia 2021

Policjanci zlikwidowali plantację marihuany

stw24.pl12 kwietnia 2021

Konkurs plastyczny dla dzieci pn. “bezpieczeństwo oczami pierwszoklasisty”

stw24.pl6 kwietnia 2021

Tragedia rodzinna – Matka zabiła dwójkę małych dzieci i odebrała sobie życie

stw24.pl30 marca 2021

Policja poszukuje zaginionego mieszkańca Niska

stw24.pl24 marca 2021

Obywatelskie zatrzymanie nietrzeźwego kierowcy

stw24.pl23 marca 2021

Nie żyje mężczyzna przygnieciony przez drzewo

stw24.pl23 marca 2021

Policja egzekwuje wprowadzone nakazy i ograniczenia

stw24.pl22 marca 2021