W Stalowej Woli

Stalowowolski twaróg najlepszy na Podkarpaciu

Stalowowolski twaróg najlepszy na Podkarpaciu

Certyfikat Smaczne bo Podkarpackie otrzymała Okręgowa Spółdzielnia Mleczarską w Stalowej Woli za ser twarogowy półtłusty. Przyznała go kapituła programu certyfikującego najlepsze produkty spożywcze województwa podkarpackiego.

mleczarnia_certyfikat-4

Certyfikat ten został wydany na podstawie pozytywnej oceny kapituły  programu i badania produktu. Dokument ten jest ważny do grudnia przyszłego roku.

– To miłe i sympatyczne wyróżnienie dla nas, docenienie przez klientów naszej aktywności na rynku, jakości naszych produktów. Taka nagroda cieszy, ale najważniejsze dla nas jest to, że klienci w sklepach wybierają nasze produkty, cenią ich jakość i smak – mówi z zadowoleniem Sławomir Czwal, prezes OSM Stalowa Wola.

Nominowanych do nagrody było 35 rożnego rodzaju produktów, a zostały wybrane tylko trzy, oprócz stalowowolskiego twarogu, certyfikat otrzymały dwie firmy za miód spadziowy oraz białe wina.

Organizatorem Programu Certyfikującego Najlepsze Produkty Spożywcze Podkarpackiego, jest Centrum Promocji Biznesu w Rzeszowie. Na Podkarpaciu działa wiele firm w branży spożywczej, dlatego organizator tego programu ma na celu wypromowanie produktów, najwyższej jakości, które ze względu na swoją wyjątkowość będą wizytówką naszego regionu.
Jak zaznaczają organizatorzy, otrzymany certyfikat jest wyróżnieniem dla artykułów spożywczych i ich producentów, a jednocześnie informacją dla konsumentów, że towary ze znakiem “Smaczne bo Podkarpackie” spełniają wszystkie wymagania najwyższej jakości handlowej, sanitarnej i zdrowotnej potwierdzone rekomendacjami Wojewódzkiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Rzeszowie i Wojewódzkiego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno – Spożywczych w Rzeszowie.

mleczarnia_certyfikat-2

Joanna Piechuta

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W Stalowej Woli

Więcej w W Stalowej Woli

Konkurs „Tytus w Stalowej Woli”

stw24.pl8 kwietnia 2021

Wizyta w urzędzie skarbowym tylko po wcześniejszej rezerwacji

stw24.pl30 marca 2021

Dworzec PKP w Rozwadowie odzyska dawny blask

stw24.pl30 marca 2021

Diecezja podaje zalecenia na Wielki Tydzień

stw24.pl26 marca 2021

Uwaga! W weekend przestawiamy zegarki

stw24.pl26 marca 2021

Dzień Bezpiecznego Internetu w CEZ

stw24.pl26 marca 2021

Od 27 marca zmiany w obostrzeniach – zamknięte przedszkola i salony fryzjerskie…

stw24.pl25 marca 2021

Najwyżsi rangą Dowódcy Polskiej Armii z wizytą w HSW

stw24.pl24 marca 2021

Testy na koronawirusa w szpitalu w nowym punkcie

stw24.pl24 marca 2021