W Stalowej Woli

Stalowowolski twaróg najlepszy na Podkarpaciu

Stalowowolski twaróg najlepszy na Podkarpaciu

Certyfikat Smaczne bo Podkarpackie otrzymała Okręgowa Spółdzielnia Mleczarską w Stalowej Woli za ser twarogowy półtłusty. Przyznała go kapituła programu certyfikującego najlepsze produkty spożywcze województwa podkarpackiego.

mleczarnia_certyfikat-4

Certyfikat ten został wydany na podstawie pozytywnej oceny kapituły  programu i badania produktu. Dokument ten jest ważny do grudnia przyszłego roku.

– To miłe i sympatyczne wyróżnienie dla nas, docenienie przez klientów naszej aktywności na rynku, jakości naszych produktów. Taka nagroda cieszy, ale najważniejsze dla nas jest to, że klienci w sklepach wybierają nasze produkty, cenią ich jakość i smak – mówi z zadowoleniem Sławomir Czwal, prezes OSM Stalowa Wola.

Nominowanych do nagrody było 35 rożnego rodzaju produktów, a zostały wybrane tylko trzy, oprócz stalowowolskiego twarogu, certyfikat otrzymały dwie firmy za miód spadziowy oraz białe wina.

Organizatorem Programu Certyfikującego Najlepsze Produkty Spożywcze Podkarpackiego, jest Centrum Promocji Biznesu w Rzeszowie. Na Podkarpaciu działa wiele firm w branży spożywczej, dlatego organizator tego programu ma na celu wypromowanie produktów, najwyższej jakości, które ze względu na swoją wyjątkowość będą wizytówką naszego regionu.
Jak zaznaczają organizatorzy, otrzymany certyfikat jest wyróżnieniem dla artykułów spożywczych i ich producentów, a jednocześnie informacją dla konsumentów, że towary ze znakiem “Smaczne bo Podkarpackie” spełniają wszystkie wymagania najwyższej jakości handlowej, sanitarnej i zdrowotnej potwierdzone rekomendacjami Wojewódzkiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Rzeszowie i Wojewódzkiego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno – Spożywczych w Rzeszowie.

mleczarnia_certyfikat-2

Joanna Piechuta

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W Stalowej Woli

Więcej w W Stalowej Woli

Oliwia Sybicka na Zgrupowaniu szkoleniowym PZT w Żywcu

stw24.pl10 czerwca 2021

Mrówcza kolonia przy Parku Zimnej Wody

stw24.pl10 czerwca 2021

Premiera filmu „Miasto z piasków i serc. Stalowa Wola”

stw24.pl10 czerwca 2021

Bezpłatne badania na Placu Piłsudskiego

stw24.pl9 czerwca 2021

Hospitalizacje z potwierdzonym COVID-19 tylko w szpitalach zakaźnych

stw24.pl9 czerwca 2021

Diler może zarejestrować samochód za klienta

stw24.pl9 czerwca 2021

Bibliotekarze chcą urządzić patio

stw24.pl9 czerwca 2021

Zapisz dziecko na „Wakacje w bibliotece”

stw24.pl7 czerwca 2021

Paweł Cieślik drugi w Małopolskim Wyścigu Górskim

stw24.pl7 czerwca 2021