sport

Stowarzyszenie Kibiców ma nowy zarząd

Stowarzyszenie Kibiców ma nowy zarząd

skssw

W poniedziałek 6 lipca odbyło się Walne Zebranie członków Stowarzyszenia Kibiców Stali Stalowa Wola. Zebranie otworzył Sekretarz SKSSW Rafał Pietras który w telegraficznym skrócie podsumował działalność i dokonania Stowarzyszenia Kibiców Stali Stalowa Wola za rok 2013,2014 i pierwszą połowę 2015 r. Podczas zebrania członkowie wybrali nowy Zarząd SKSSW i członków Komisji Rewizyjnej. Nowym prezesem Stowarzyszenia Kibiców Stali Stalowa Wola został Rafał Pietras , sekretarzem Tomasz Szymczakiewicz a skarbnikiem Adam Danaj. Do Komisji Rewizyjnej powołano Mariusza Ogonowskiego, Adama Sieradzkiego i Mariusza Szymańskiego. Po wybraniu przez członków Zarządu i Komisji Rewizyjnej uczestnicy Walnego Zebrania dokonali dwóch zmian w Statucie SKSSW. Na zakończenia zebrania członkowie przedyskutowali kilka pomysłów a następnie nowy Prezes podziękował wszystkim za przybycie i zachęcił do jeszcze bardziej efektywnej pracy.

Nie każdy chyba do końca wie czym tak naprawdę zajmuję się stowarzyszenie i kim są jej członkowie.
Stowarzyszenie skupia sympatyków sportowych w naszym mieście, osoby które chcą w aktywny sposób zmieniać negatywny wizerunek kibiców i środowisk sportowych, jaki przez długie lata głównie za sprawą byłego już prezydenta Stalowej Woli, bardzo ucierpiał, a także promować sport w naszym mieście. Zajmują się także wyjątkowo aktywnie działalnością charytatywną.
W paru zdaniach postaramy się przybliżyć dotychczasowe działania SKSSW.
Od 2013 roku stowarzyszenie to zorganizowało prezentacje piłkarzy Stali Stalowa Wola które odbyło się w MDK. Zorganizowanie wyjazdu pociągiem specjalnym na mecz derbowy do Tarnobrzega, w którym udział wzięło blisko 1200 osób. Uczestnictwo w miejskiej wigilii. Cykliczne akcje charytatywne takie jak ,,Zielono-Czarny Dzień Dziecka” oraz zbiórka odzieży dla potrzebujących na zimę. Organizowanie turniejów piłkarskich dla zaprzyjaźnionych kibiców z całej Polski. Turnieje charytatywne w piłce siatkowej. Czynne wspieranie Stali Stalowa Wola S.A. Pomoc kombatantom wojennym i wiele innych akcji o których ciężko usłyszeć w mediach.
Jak widać SKSSW działa naprawdę aktywnie, a nowy zarząd stawia sobie za cel zachęcenie większej ilości sympatyków Stali do czynnego wspierania ich działań. Zachęcają wszystkie osoby, które chciały by pomóc osobiście, a do tej pory trzymały się na uboczu do wstępowania w szeregi stowarzyszenia. Wiek, płeć, osiedle czy zawód nie mają znaczenia, jeśli tylko ktoś chce coś zrobić znajdzie się dla niego miejsce w ich szeregach.

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w sport

Patryk Stosz kolejne dwa lata w Voster ATS Team

stw24.pl29 października 2021

Stanisław Łańcucki – pasjonat biegania

stw24.pl19 października 2021

Voster ATS Team na Circuit des Ardennes

stw24.pl7 października 2021

Lekcja WF-u z Mistrzem Olimpijskim Dawidem Tomalą

stw24.pl6 października 2021

IV Leśny Charytatywny Festiwal Sportu z udziałem Mistrza Olimpijskiego

stw24.pl5 października 2021

Voster ATS Team na CRO Race

stw24.pl27 września 2021

Ostatnie pożegnanie Janusza Pikulskiego

stw24.pl23 września 2021

Kowal zawinił , cygana powiesili. Wywiad z byłym trenerem Stali Stalowa Wola.

stw24.pl20 września 2021

Siatkarki VEGI MOSIR wygrały Ogólnopolski Turniej w Kraśniku

stw24.pl20 września 2021