W Stalowej Woli

Tajemnicza sala z czarnymi drzwiami w dyrekcji HSW

Tajemnicza sala z czarnymi drzwiami w dyrekcji HSW

W korytarzu na pierwszym piętrze w budynku dawnej dyrekcji Huty Stalowa Wola są jedyne czarne, błyszczące drzwi, a za nimi sala, w która będzie udostępniona lokalnemu biznesowi. Pomieszczenie to oficjalnie zaprezentował prezydent Lucjusz Nadbereżny, podczas konferencji prasowej.   

– Po raz pierwszy spotykamy się w tej nowej sali. To sala, która na co dzień ma być zapleczem Stalowowolskiej strefy Gospodarczej. Ma być oddana na działania lokalnego biznesu, na spotkania Biura Obsługi Inwestora i Promocji Gospodarczej. To tutaj mają się toczyć rozmowy z naszym biznesem, z przedsiębiorcami. Ale również ta sala będzie bezpłatnie oddana do użytku, dla tych przedsiębiorców, którzy zdecydują się prowadzić biznes w Stalowowolskiej Strefie Gospodarczej. Będą mieć miejsce do spotkań ze swoimi partnerami biznesowymi – mówił Lucjusz Nadbereżny.

To sala konferencyjna z dużym stołem, fotelami, sofą, sprzętem mulitmedialnym. Jedna ze ścian jest z surowych cegieł, a na innej są dwie fototapety ze zdjęciami dawnej Stalowej Woli. Są też trzy czarne duże szafki, z tego samego materiału co drzwi, w których można się przejrzeć jak w lustrze. łych . A posadzka, to odnowiony parkiet.

Obecnie w budynku tym, który miasto nabyło od Huty znajduje się cześć wydziałów magistratu.  Jak zapowiadał Lucjusz Nadbereżny, obiekt ten ma być kuźnią przedsiębiorczości, która będzie stwarzać możliwości do prowadzenia  nowoczesnego biznesu. Powstanie tu strefa coworkingu, która będzie dawać rożne udogodnienia i ułatwienia dla nowych przedsiębiorców takie jak m.in.: miejsce do wykonywania pracy w abonamencie lub na godziny, rejestracja firmy, dostęp do urządzeń biurowych, możliwość korzystania z sali konferencyjnej, możliwość rejestracji firmy i stworzenia wirtualnego biura. Miejsce tu znajdzie także branża IT. Firmy informatyczne, które będą chciały rozpocząć działalność  i  zatrudniać specjalistów będą mieć preferencyjne warunki.

Joanna Piechuta

IMG_8921 IMG_8924

2 komentarze

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W Stalowej Woli

Więcej w W Stalowej Woli

MSPO 2021- podsumowanie udziału HSW S.A.

stw24.pl15 września 2021

Pracodawca Przyjazny Pracownikom – KGHM ZANAM z prestiżowym certyfikatem

stw24.pl14 września 2021
woda-kran

Czasowe przerwy dostawy wody dla Rozwadowa

stw24.pl14 września 2021

Główne wejście do Urzędu Miasta zamknięte z powodu remontu schodów

stw24.pl10 września 2021

Narodowe Czytanie po raz 10

stw24.pl8 września 2021

Fotel dla Stalowowolskiej okulistyki

stw24.pl8 września 2021

Grzybiarze – Policja apeluje o rozwagę!

stw24.pl7 września 2021

Ruszył Kiermasz Taniej Książki

stw24.pl7 września 2021

Norwegowie z wizytą w Stalowej Woli

stw24.pl7 września 2021