W Stalowej Woli

Tańsze mobilne bilety okresowe w Stalowej Woli

Tańsze mobilne bilety okresowe w Stalowej Woli

Pasażerowie komunikacji miejskiej w Stalowej Woli mogą zaoszczędzić na zakupie biletów okresowych. Jedynym warunkiem jest skorzystanie ze SkyCash – darmowej aplikacji na telefony komórkowe, która umożliwia dokonywanie różnego rodzaju płatności życia codziennego. Akcja łączy się z inną obowiązującą w mieście promocją, umożliwiając w ten sposób zakup biletów z podwójnym rabatem.

SkyCash to wygodny sposób na płacenie przy użyciu telefonu komórkowego, który całkowicie eliminuje problem z dostępnością biletów komunikacji miejskiej. Darmowa aplikacja umożliwia dokonanie zakupu w każdym miejscu, bez względu na porę czy dzień tygodnia. Od początku grudnia br. można za jej pomocą kupować także bilety okresowe, w tym 30 i 60-dniowe.

Ceny biletów kupowanych za pomocą SkyCash są takie same, jak w tradycyjnych punktach sprzedaży. Dzięki trwającej obecnie promocji pasażerowie mogą jednak zaoszczędzić na biletach okresowych. Po zakupie biletu przy użyciu aplikacji każdy użytkownik otrzymuje automatyczny zwrot w wysokości 5 złotych na swoje konto SkyCash. Zaoszczędzone środki można przeznaczyć na inne usługi dostępne w ramach systemu, np. zakup innego biletu czy płatność za przejazd pociągami Przewozów Regionalnych. Żeby wziąć udział w promocji nie trzeba się nigdzie rejestrować, ani wypełniać dodatkowych formularzy.

Akcja przygotowana przez SkyCash łączy się z inną obowiązującą w mieście promocją, dzięki której można kupować bilety 30 i 60-dniowe z 10-procentowym rabatem. Oznacza to, że nabywając bilety okresowe za pomocą aplikacji pasażerowie mogą uzyskać podwójną zniżkę.

W celu dokonania zakupu wystarczy uruchomić aplikację w telefonie, wybrać rodzaj biletu i potwierdzić zamiar jego skasowania. W przypadku biletów okresowych pasażer podaje także swoje dane oraz ustala datę, od której rozpocznie się okres ważność biletu. Płatności można dokonać podłączoną do aplikacji kratą płatniczą lub za pomocą środków, którymi wcześniej pasażer zasilił swoje konto SkyCash.

Po zatwierdzeniu płatności bilet zostaje automatycznie zapisany w pamięci aplikacji. Podczas kontroli wystarczy okazać ekran telefonu z wyświetloną zakładką „Bilety do kontroli”. Pasażer może wykonać tę czynność także w trybie offline, bez obawy o brak dostępu do Internetu.

Aplikacja mobilna SkyCash

informacja prasowa: SkyCash

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W Stalowej Woli

Więcej w W Stalowej Woli

15 maja otwarcie obwodnicy Stalowej Woli i Niska

stw24.pl11 maja 2021

Już ponad 13 tysięcy szczepień w stalowowolskim szpitalu

stw24.pl10 maja 2021

Wypożycz planszówkę w bibliotece

stw24.pl10 maja 2021

stw24.pl10 maja 2021

Po maturach, w tych szkołach rozpoczną się remonty

stw24.pl6 maja 2021

„Portret mojego logopedy” – konkurs w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Stalowej Woli

stw24.pl6 maja 2021

Rozwadowski Targ Staroci zmienia swoją lokalizację

stw24.pl6 maja 2021

Czas na matury

stw24.pl5 maja 2021

Kiermasz i inne atrakcje na Tydzień Bibliotek

stw24.pl5 maja 2021