kultura i rozrywka

Toporna ofensywa.

Toporna ofensywa.

CYNIK CZY WYTRAWNY GRACZ ?

Ostatnie miesiące to katastrofa wizerunkowa Prezydenta Stalowej Woli Lucjusza Nadbereżnego. Jego aktywne włączenie się w kampanie prezydencką Andrzeja Dudy tylko pogłębiło tę wizerunkową katastrofę. Długo by wymieniać, rysy na złotym do tej pory popiersiu prezydenta Nadbereżnego. Fabryka maseczek, która nie powstała, przekazanie danych Poczcie Polskiej, mieszkańców Stalowej Woli, upadek stalowowolskiej piłki i spadek Stali z centralnego poziomu rozgrywek oraz kolejne porażki w sądach i w Samorządowym Kolegium Odwoławczym to tylko niektóre „zasługi” włodarza miasta. Z przyjściem nowego roku kolejne wpadki, nagrody dla pracowników z pokrętnym uzasadnieniem czy informacje o sponsorowaniu mediów z klucza tylko znanemu prezydentowi, interpelacje radnych, w których prezydent wije się jak wąż, aby nie odpowiadać na pytania, aż w końcu chamski i niewytłumaczalny atak na radnego Damiana Marczaka pokazuje tylko w jakim odwrocie jest obecnie Nabereżny. A wiadomo, że to nie ostatnie ”zasługi”, które wypłyną w najbliższym czasie. 22 lutego prezydent ma ostateczny termin, podać informację ile zapłacił za koncert, na błoniach w 2018 roku z miejskiej kasy. Nieoficjalnie mówi się, że to około dwóch milionów złotych.

Ofensywa budownicza.

Ostatnia ofensywa budowlana w Charzewicach pokazuje jak w soczewce, iż prezydentowi potrzebny jest sukces i nie jakieś rondo, czy kawałek drogi tylko sukces, którym przykryje wszystkie ostanie kompromitujące informacje pojawiające się w mediach. W mediach, które nie sprzedają się za srebrniki.
Nowy telebim i oprawa graficzna to również próba stworzenia nowej przestrzeni dla prezydenta, i oczywiście na koszt podatników, czyli wszystkich mieszkańców miasta. Ostatnie głośnie inwestycje budowlane skończyły się albo kompromitacją, jak budowa masztu, albo w ogóle nie zaczęły jak budowa mieszkań z programu MIESZKANIE PLUS. Budowa 1250 mieszkań do 2024 roku jest tak samo realna, jak budowa kosmodromu w Lipie. Doskonałym przykładem jak budować mieszkania i ściągać młodzież do miasta jest Rzeszów, w którym decyzję o budowie stadionu, prezydent podejmuje dopiero w ostatnich miesiącach swojego osiemnastoletniego działania jako prezydent, ale jak wiadomo w Stalowej Woli, wszystko za prezydentury Nadbereżnego robi się od …dupy strony. I wszyscy, którzy śmiali się z przystanku PKP w Charzewicach, nie mieli pojęcia, że prezydent Stalowej Woli to wizjoner.

Przeprosiny cynika, czyli sztuczka PR (pijarowa)

Na ostatniej sesji Prezydent również posypał głowę popiołem. I przeprosił nie tylko radnego Damiana Marczaka, za swoje wstydliwe słowa, ale, również mieszkańców, że od 2016 nie był realizowany program MIESZKANIE PLUS. Okazało się, że program był za drogi dla takich miast jak Stalowa Wola i miasto musiało się wycofać. My prezydentowi nie wierzymy w przeprosiny i jesteśmy przekonani, że jak tylko nadarzy się okazja, znów w taki czy inny sposób będzie obrażał radnych i okłamywał mieszkańców. Taki to urok naszego Lukrecjusz i czy wam się to podoba, czy nie, kolejne lata będzie śmiał się Wam w twarz.

Grzegorz Poniedzielski

3 komentarze

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

kultura i rozrywka

Więcej w kultura i rozrywka

trening_fitnes

„Familijne LOWE” z trenerem w gminie Zaleszany

stw24.pl25 lutego 2021

Wesprzyjmy nasze przedszkolaki w konkursie

stw24.pl24 lutego 2021
woda-kran

Przerwa w dostawie wody !

stw24.pl23 lutego 2021

Jest praca. Iwamet rekrutuje.

stw24.pl22 lutego 2021

Oliwier Szot z Nowosielca prowadzącym The Voice Kids !!!

stw24.pl18 lutego 2021

Walentynki z bibliotekę

stw24.pl12 lutego 2021

Konkurs na Europejskie Drzewo Roku 2021- Zagłosuj !

stw24.pl10 lutego 2021

Rusza nasz V plebiscyt na najpopularniejszego sportowca, trenera oraz talent.

stw24.pl9 lutego 2021

Od 7 lutego Muzeum w Stalowej Woli ponownie otwarte dla publiczności

stw24.pl3 lutego 2021