Kronika Policyjna

Tragiczny wypadek w gminie Pysznica, zmarł 20-letni rowerzysta

Tragiczny wypadek w gminie Pysznica, zmarł 20-letni rowerzysta

Zakończyły się policyjne działania „Wielkanoc 2018” na drogach powiatu stalowowolskiego. W tym czasie policjanci ze Stalowej Woli odnotowali 4 wypadki drogowe, w wyniku których jedna osoba zmarła, a 3 zostały ranne. Stróże prawa zatrzymali dwóch nietrzeźwych użytkowników ruchu drogowego, odnotowali też 10 kolizji drogowych.

W Wielki Piątek funkcjonariusze rozpoczęli działania „Wielkanoc 2018”. Do Poniedziałku Wielkanocnego policjanci czuwali nad płynnością ruchu, monitorowali dopuszczalną prędkość pojazdów i reagowali na wykroczenia, szczególnie te najbardziej niebezpieczne, jak nieprawidłowe wyprzedzanie, omijanie i wyprzedzanie pojazdów przed i na przejściach dla pieszych oraz niestosowanie się do obowiązku korzystania z pasów bezpieczeństwa. Policjanci szczególną uwagę zwracali na trzeźwość kierowców.

Podczas działań policjanci odnotowali 4 wypadki drogowe, w wyniku których jedna osoba zmarła, a trzy osoby zostały ranne. Funkcjonariusze pracowali na miejscu 10 kolizji drogowych. Ujawnili dwóch nietrzeźwych użytkowników ruchu drogowego.

Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę tuż przed godz. 21 w miejscowości Piskorowy Staw w gminie Pysznica. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 20-latek kierujący pojazdem marki Saab na prostym odcinku drogi uderzył w tył jadącego w tym samym kierunku rowerzysty. W wyniku zdarzenia obrażeń doznał 20-letni rowerzysta, mieszkaniec Stalowej Woli, który został przewieziony do stalowowolskiego szpitala. W wyniku doznanych obrażeń zmarł w szpitalu. Kierowca samochodu był trzeźwy.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny, wykonali dokumentację fotograficzną oraz szkic. Nad wyjaśnieniem przyczyn i okoliczności wypadku pracują stalowowolscy policjanci.

źródło: KPP Stalowa Wola

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

Policjanci mówili o bezpieczeństwie w cyberprzestrzeni

stw24.pl22 października 2021

„Bezpieczne wakacje”- wyłoniono zwycięzców konkursu

stw24.pl18 października 2021

Spotkania profilaktyczne ze stalowowolską policją

stw24.pl12 października 2021

Nie zatrzymał się do kontroli, był pijany i poszukiwany

stw24.pl12 października 2021

Policyjne kontrole w placówkach handlowych i autobusach

stw24.pl8 października 2021

Policjanci ostrzegają przed spoofingiem

stw24.pl8 października 2021

Złodziej wszedł do domu, ukradł portfel z zawartością

stw24.pl4 października 2021
policja-las-poszukiwania-patrole

Zbłądził w lesie- pomogli mu policjanci

stw24.pl21 września 2021

Kowal zawinił , cygana powiesili. Wywiad z byłym trenerem Stali Stalowa Wola.

stw24.pl20 września 2021