kultura i rozrywka

Uchwyć w kadrze piękno naszego powiatu

Uchwyć w kadrze piękno naszego powiatu

Dysponujesz zdjęciami ukazującymi piękno przyrody Powiatu Stalowowolskiego? A może masz pomysł na to, gdzie i jak je wykonać? Jeśli tak, to nie zwlekaj. Przedłużamy nabór prac do konkursu fotograficznego. Na zwycięzców czekają cenne nagrody.

„Natura – Skarby Powiatu Stalowowolskiego” – to hasło, pod którym organizujemy konkurs. Jest on skierowany wyłącznie do mieszkańców Powiatu Stalowowolskiego, a jego tematem przewodnim jest piękno tutejszej przyrody. To już kolejny foto-konkurs organizowany w ostatnich latach przez Powiat Stalowowolski, ale pierwszy – w całości poświęcony pod względem tematyki – naturze. Czekamy więc nie tylko na zdjęcia występujących tu roślin, zwierząt, ptaków, ale również urokliwych krajobrazów, zbiorników wodnych, czy też pomników przyrody, o których istnieniu być może mało kto wie.

– Nasz powiat jest pod tym względem wyjątkowo piękny i malowniczy. Nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę, dlatego postanowiliśmy jak najszerzej zaprezentować jego uroki, a mieszkańców zachęcić do leśnych spacerów i obserwacji przyrody. Zapraszamy wszystkich do robienia zdjęć i dzielenia się nimi – zachęca Mariusz Sołtys, wicestarosta stalowowolski.

Aby pokazać jak krajobraz Powiatu Stalowowolskiego zmienia się wraz z porami roku, na prace konkursowe czekamy do 31 marca 2016 roku (liczy się data wpływu do Starostwa Powiatowego). Jeden autor może nadesłać maksymalnie 5 fotografii. Każda z nich musi być dokładnie opisana, czyli zawierć informacje co przedstawia i gdzie została wykonana. Autorzy najlepszych z nich otrzymają cenne nagrody rzeczowe: o wartości 600 zł dla zwycięzcy, a także 400 zł i 200 zł za odpowiednio 2 i 3 miejsce. Nagrodzone i wyróżnione fotografie zostaną opublikowane w specjalnym folderze ekologicznym, wydanym przez stalowowolskie Starostwo Powiatowe.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu: Regulamin.
Pobierz: Karta zgłoszenia udziału w konkursie fotograficznym.

źródło: Starostwo Powiatowe w Stalowej Woli/M. Maj

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w kultura i rozrywka

Kowal zawinił , cygana powiesili. Wywiad z byłym trenerem Stali Stalowa Wola.

stw24.pl20 września 2021

Dzień Otwarty w Klubie “Wesoła Gromadka”

stw24.pl20 września 2021

Konkurs plastyczny „Pomaganie jest cool!”

stw24.pl20 września 2021

Z zielonego patio korzystają najmłodsi i dorośli

stw24.pl17 września 2021

MBP zaprasza dzieci i młodzież do Dyskusyjnego Klubu Książki

stw24.pl15 września 2021

Awans „Stalowych Rakiet” do finałów Talentiady Tenisowej

stw24.pl14 września 2021
woda-kran

Czasowe przerwy dostawy wody dla Rozwadowa

stw24.pl14 września 2021

Kazimierz Szymeczko – spotkanie online

stw24.pl13 września 2021

Uczniowie kibicowali w Chorzowie na Memoriale Kamili Skolimowskiej

stw24.pl13 września 2021