W Stalowej Woli

Utrudnienia w ruchu związane z “Dniami Stalowej Woli”

Utrudnienia w ruchu związane z “Dniami Stalowej Woli”

Mieszkańcy Stalowej Woli w najbliższych dniach muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu. Uroczystości związane z obchodami “Dni Stalowej Woli”, biegi oraz przemarsze, spowodują czasowe utrudnienia na niektórych ulicach miasta. Policjanci ze stalowowolskiej komendy zadbają o bezpieczeństwo uczestników tych imprez.

W dniach od 1 maja od godz. 7, do 5 maja do północy, będzie zamknięta dla ruchu ulica 1-go Sierpnia od skrzyżowania z ulicą Popiełuszki do skrzyżowania z ulicą Kilińskiego. Na Placu Piłsudskiego odbywać się będzie wiele imprez związanych z obchodami “Dni Stalowej Woli”.

W tym samym dniu o godz. 15. rozpocznie się Rowerowa Masa Krytyczna. Przejazd uczestników rozpocznie się sprzed Miejskiego Domu Kultury, a dalej uczestnicy pojadą ulicami: 1-go Sierpnia, Hutniczą, Kwiatkowskiego, Mickiewicza, Żwirki i Wigury, Poniatowskiego, Chopina, Okulickiego, Popiełuszki i ponownie wjadą na ulicę 1-go Sierpnia.

W dniu 3 maja odbędzie się Bieg Konstytucji 3-go Maja. W godz. 13.50-15.20 dla ruchu zamknięty będzie odcinek drogi krajowej nr 77 (od skrzyżowania z ulicą Popiełuszki do skrzyżowania z ulicą Komisji Edukacji Narodowej).

W tym samym dniu około godz. 13.30 na osiedlu Rozwadów odbędzie się przemarsz uczestników obchodów rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-go Maja. Czasowo z ruchu włączone zostaną ulice: Dąbrowskiego, Jagiellońska, Rynek i Ściegiennego.

4 maja o godz. 11. odbędzie się Marsz Godności Osób Niepełnosprawnych, a około godz. 18. przemarsz uczestników obchodów Dnia Strażaka. Oba przemarsze będą przebiegać od Kościoła pw. Św. Floriana ulicą Popiełuszki i 1-go Sierpnia.

Policjanci ze stalowowolskiej komendy zadbają o bezpieczeństwo uczestników uroczystości. Będą też w newralgicznych punktach kierować ruchem. Policja apeluje o bezwzględne stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy kierujących ruchem.

źródło: KPP Stalowa Wola

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W Stalowej Woli

Więcej w W Stalowej Woli

Rozwadowski Targ Staroci już w tę niedzielę

stw24.pl18 czerwca 2021

Uwaga! Ul. Popiełuszki trwają utrudnienia w ruchu dla wszystkich kierowców

stw24.pl17 czerwca 2021

Zarząd z absolutorium i dużymi planami inwestycyjnymi

stw24.pl17 czerwca 2021

Nadal obowiązuje zakaz odwiedzin chorych w szpitalu

stw24.pl17 czerwca 2021

Premiera filmu “Stalowa Wola miastem z piasku i serc”

stw24.pl17 czerwca 2021

Oficjalne otwarcie Rozwadowskiego „Sokoła”

stw24.pl16 czerwca 2021

Zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Dąbrowskiego z Rozwadowską

stw24.pl15 czerwca 2021

32 Międzynarodowy Wyścig Kolarski “Solidarności” i Olimpijczyków Pabianice – Stalowa Wola

stw24.pl15 czerwca 2021

Powalczą o mistrzostwo Polski w Stalowej Woli

stw24.pl15 czerwca 2021