W Stalowej Woli

Uważaj, możesz słono zapłacić za zimną wodę !

Uważaj, możesz słono zapłacić za zimną wodę !

– O tym, że z kranów nie poleci ciepła woda spółdzielnie informują, ale już o tym, że należy zakręcić zawór z ciepłą wodę nie. A przecież jeśli będziemy puszczać ciepłą wodę, mimo, że będzie lecieć zimna, to zapłacimy właśnie za ciepłą – denerwuje się mieszkaniec Stalowej Woli.

Zastanawia się dlaczego zarządcy o tym nie informują. Wiele osób z przyzwyczajenia odkręca kurek z ciepłą wodą i często nie zdaje sobie z tego sprawy, że rachunek zapłaci za ciepłą wodę, z której nie korzysta. – Zadzwoniłem do Spółdzielni Mieszkaniowej i zapytałem dlaczego nie ma takiej informacji, usłyszałem, że oni tak robią „od wieków”, że to mieszkańcy sami powinni o tym wiedzieć i zakręcić zawór z ciepłą wodą – mówi mieszkaniec.

Zadzwoniliśmy do Spółdzielni Mieszkaniowej w Stalowej Woli, zapytaliśmy dlaczego takich informacji nie ma. Jak nam powiedział wiceprezes Bogdan Wojtala, wakacyjne przestoje w dostarczaniu ciepłej wody trwają od lat i zazwyczaj były one dużo krótsze od zapowiadanych. Teraz natomiast przerwa ta ma trwać dwa tygodnie. Dodaje, że to mieszkańcy sami powinni wiedzieć o tym, by w tym czasie zakręcić zawór z ciepłą wodą. Jednakże jak zapewnił, po interwencji mieszkańca i naszej redakcji, takowe informacje jeszcze dziś pracownicy zawieszą na tablicach ogłoszeniowych w blokach.

Przypomnijmy, przerwa w dostawie ciepłej wody, jak informuje Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Stalowej Woli, potrwa do 28 sierpnia. Związane jest to z pracami przyłączeniowymi bloku parowo-gazowego do sieci ciepłowniczej.

W Stalowej Woli

Więcej w W Stalowej Woli

Policjanci zlikwidowali plantację marihuany

stw24.pl12 kwietnia 2021

Ogłoszenie Prezydenta Miasta Stalowej Woli

stw24.pl12 kwietnia 2021

Rozwadowski Trag Staroci

stw24.pl12 kwietnia 2021

Konkurs „Tytus w Stalowej Woli”

stw24.pl8 kwietnia 2021

Wizyta w urzędzie skarbowym tylko po wcześniejszej rezerwacji

stw24.pl30 marca 2021

Dworzec PKP w Rozwadowie odzyska dawny blask

stw24.pl30 marca 2021

Diecezja podaje zalecenia na Wielki Tydzień

stw24.pl26 marca 2021

Uwaga! W weekend przestawiamy zegarki

stw24.pl26 marca 2021

Dzień Bezpiecznego Internetu w CEZ

stw24.pl26 marca 2021