W powiecie

VIVO! Stalowa Wola wspiera lokalną społeczność w walce z koronawirusem

VIVO! Stalowa Wola wspiera lokalną społeczność w walce z koronawirusem

VIVO! Stalowa Wola od początku istnienie chętnie włącza się w działania charytatywne i inicjatywy lokalnych stowarzyszeń. Tym razem centrum handlowe wsparło akcję szycia maseczek zorganizowaną przez mieszkanki osiedla Podwolina w Nisku oraz Koło Gospodyń „Nowosielczanki”. Dzięki zaangażowaniu VIVO! rozdano mieszkańcom Stalowej Woli, Niska i okolicznych miejscowości blisko 3500 maseczek ochronnych!

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców Stalowej Woli, we współpracy z regionalnymi stowarzyszeniami, centrum handlowe VIVO! przekazało lokalnej społeczności, w tym Miejskiemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej oraz uczestnikom Warsztatów Terapii Zajęciowej przy MOPS w Stalowej Woli blisko 3500 bawełnianych maseczek ochronnych, które pomagają w zapobieganiu rozprzestrzeniania się koronawirusa i znacznie podnoszą poziom bezpieczeństwa osób przebywających w przestrzeni publicznej.

Starannie wykonana maseczka wielokrotnego użytku przeznaczona jest dla osób, które nie wykonują zawodów medycznych. W części środkowej znajdują się zakładki (tzw. harmonijka), które umożliwiają idealne dopasowanie maseczki do kształtu twarzy. Maseczka wiązana jest na troki lub gumkę, a po każdym zastosowaniu należy wyprać ją ręcznie w temp. 60°C.

Maseczki uszyte zostały dzięki inicjatywie oraz pracy społecznej mieszkańców Stalowej Woli, Niska i okolicznych miejscowości.

*********

VIVO! Stalowa Wola to jednokondygnacyjne centrum handlowe, położone w dzielnicy Poręby – najliczniej zamieszkanej części Stalowej Woli. Obiekt jest doskonale skomunikowany z miastem – dzięki dostępnej komunikacji publicznej, czy też z innymi miejscowościami, dzięki przebiegającej obok, drodze krajowej 77, w stronę Sandomierza i Rzeszowa. Dla odwiedzających dostępnych jest 1000 miejsc parkingowych rozlokowanych bezpośrednio przed wejściem do centrum handlowego. Udostępnienie rozległego parkingu było kluczowe, gdyż VIVO! posiada zasięg na poziomie 400 000 potencjalnych klientów, którzy są w stanie dotrzeć do obiektu w czasie 30-40 minut, w tym z 50 000 Tarnobrzegu czy 25 000 Sandomierza. Doskonale zbilansowany mix najemców VIVO! Stalowa Wola rozlokowany jest na 23 000 m kw. powierzchni i obejmuje m.in. kino Helios, Intermarche, Deichmann, H&M, Martes Sport, Decathlon, Media Expert, RESERVED, MOHITO, House, Cropp, SiNSAY, Home&You, Medicine, Quiosque, Diverse, CCC, SMYK, 4F, Pepco i wiele innych.

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W powiecie

Więcej w W powiecie

Zrób badanie .Chroń siebie i rodzinę.

stw24.pl2 listopada 2021

Gmina Zaleszany – Zamień krwinki na ozdoby z choinki !

stw24.pl29 października 2021

Będzie dalszy ciąg remontu drogi od Chwałowic do Łążka

stw24.pl27 października 2021

Transport do punktów szczepień

stw24.pl26 października 2021

Droga Jamnica – Zbydniów już po przebudowie

stw24.pl26 października 2021

Nagroda Kuratora Oświaty dla nauczyciela ZSO w Zaklikowie

stw24.pl26 października 2021

Pamięć o tragicznie zamordowanych nie zginie

stw24.pl25 października 2021

„Serce” Sudołów zyska nowy wygląd

stw24.pl25 października 2021

Nauczyciele i uczniowie z Ekonomika w Maladze

stw24.pl22 października 2021