W Stalowej Woli

VIVO! Stalowa Wola zachęca kolejnych najemców

VIVO! Stalowa Wola zachęca kolejnych najemców

IMMOFINANZ sfinalizował sześć kolejnych umów najmu dla swojego stalowowolskiego projektu handlowego VIVO! Do grona najemców tego nowego centrum handlowego dołączyła marka Swiss, a także takie sklepy modowe jak Medicine, Quiosque i Diverse. Ponadto oferta gastronomiczna VIVO! Stalowa Wola została wzbogacona o kawiarnię i lodziarnię Carte d’Or oraz restaurację azjatycką Silver Dragon. Otwarcie centrum handlowego w Stalowej Woli, które IMMOFINANZ realizuje wspólnie z partnerem Acteeum Group, planowane jest na 5 listopada br.

Oferta modowa VIVO! Stalowa Wola zostanie poszerzona o markę dedykowaną stricte dla kobiet – Quiosque, która w swoich kolekcjach stawia na ponadczasową klasykę, dopełnioną nowoczesnymi elementami. Ponadto w centrum handlowym znajdą się także sklep jednej z wiodących marek modowych Diverse oraz Medicine, która określa znajdujące się w swojej ofercie ubrania jako oryginalne oraz indywidualne.

W założeniach VIVO! powinno kojarzyć się nie tylko z zakupami, ale także z odpowiednio dopasowaną ofertą gastronomiczną. Ta w centrum w Stalowej Woli uzupełniona zostanie o kawiarnię Carte d’Or, która w swoim menu posiada nie tylko szeroką selekcję deserów lodowych, ale także ciasta, gofry i koktajle. Natomiast zwolennicy kuchni azjatyckiej już niebawem będą mogli spróbować dań restauracji Silver Dragon, która oferuje pyszne potrawy wywodzące się z Tajlandii, Wietnamu i Chin, przygotowywane przez rodowitych mistrzów kuchni z Azji.

Ponadto lista najemców stalowowolskiego centrum handlowego zostanie wzbogacona także o sklep z najlepszymi zegarkami światowych producentów – Swiss.

„Do otwarcia VIVO! Stalowa Wola pozostało już mniej niż dwa miesiące, a nasz tzw. tenant mix dla tego obiektu handlowego nabiera finalnego kształtu.” – powiedział Jacek Wesołowski, Country Manager Development, IMMOFINANZ Poland. „Dla przyszłej większej wygody odwiedzających nie tylko udostępnimy przestronny parking, ale co ważne uzgodniliśmy możliwość zatrzymywania się na nowo powstałym przystanku, kilku istniejących linii miejskiej i podmiejskiej komunikacji autobusowej, tak by każdy mieszkaniec Stalowej Woli mógł łatwo dotrzeć do VIVO!” – dodał.
VIVO! w Stalowej Woli będzie miało blisko 32.000 m kw. powierzchni najmu z łącznie ponad 80 sklepami. IMMOFINANZ Group prowadzi tę inwestycję wraz ze spółką Acteeum Group, (podział udziałów w projekcie: 86% IMMOFINANZ Group, 14% Acteeum Group).
Informacje o IMMOFINANZ
IMMOFINANZ to firma z sektora nieruchomości komercyjnych, której działalność aktualnie skupia się na sektorze handlowym, biurowym oraz logistycznym, na ośmiu głównych europejskich rynkach, tj. w Austrii, Niemczech, Czechach, Słowacji, Węgrzech, Rumunii, Polsce i Moskwie. Podstawa działalności firmy obejmuje zarządzanie nieruchomościami oraz część deweloperską. IMMOFINANZ posiada portfel o wartości około 6,7 mld euro, obejmujący ponad 470 nieruchomości. Spółka jest notowana na giełdzie w Wiedniu (indeks ATX) oraz w Warszawie. Więcej informacji dostępnych jest na: http://www.immofinanz.com

Zobacz Komentarze (1)

1 Komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W Stalowej Woli

Więcej w W Stalowej Woli

Ostatnie pożegnanie Janusza Pikulskiego

stw24.pl23 września 2021

Noc spisowa w Urzędzie Miasta

stw24.pl23 września 2021

Do Stalowej Woli zawitała mobilna wystawa na 60-lecie KGHM Polska Miedź S.A.

stw24.pl21 września 2021

Kowal zawinił , cygana powiesili. Wywiad z byłym trenerem Stali Stalowa Wola.

stw24.pl20 września 2021

Powiat Stalowowolski wśród najlepszych w kraju!

stw24.pl20 września 2021

Dzień Otwarty w Klubie “Wesoła Gromadka”

stw24.pl20 września 2021

Coraz więcej porodów rodzinnych w stalowowolskim szpitalu

stw24.pl20 września 2021

Z zielonego patio korzystają najmłodsi i dorośli

stw24.pl17 września 2021

Miasto ogłosiło przetarg na przebudowę przejść dla pieszych

stw24.pl17 września 2021