W powiecie

VOSTER Drzwi- uczestnik tegorocznej Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej 2021

VOSTER Drzwi- uczestnik tegorocznej Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej 2021

Firma VOSTER Drzwi z Zarzecza koło Niska to kolejny uczestnik tegorocznej, XX edycji Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej 2021 .
 W pierwszych latach działalności Firma zajmowała się produkcją i sprzedażą materiałów drewnianych, natomiast z biegiem czasu poszerzała swoją działalność o stolarkę drzwiową ze specjalizacją w skrzydłach płytowych. Z czasem asortyment został poszerzony o skrzydła ramowe – był to strzał w dziesiątkę, gdyż nowe produkty cieszą się ogromnym zainteresowaniem.
 Dziś wśród produktów oprócz skrzydeł ramowych znajdują się również skrzydła szklane, okleinowane, lakierowane wraz z ościeżnicami oraz systemy przesuwne. Firma dzięki elastyczności i otwartości na potrzeby partnerów oraz klientów poszerzała także swój asortyment o akcesoria uzupełniające takie jak: progi, klamki, opaski maskujące, itp. Ważnym czynnikiem, który wpłynął na rozszerzenie dystrybucji na cały kraj było utworzenie własnej bazy logistycznej. Firma oferując kompleksową obsługę i szybką realizację zamówień stała się znaczącym producentem drzwi dostarczanych do największych sieci handlowych w Polsce. Voster to firma, która prężnie rozwija swoją działalność na terenie całego kraju jak również podbija rynek południowy. Pozwala to na osiągnięcie czołowej pozycji firmy w niezwykle konkurencyjnej branży.
 Polityką firmy jest uważne obserwowanie otaczającej ją rzeczywistości. Dokładne przyglądanie się panującym trendom i wsłuchiwanie się w potrzeby Klientów pozwala stworzyć taką ofertę handlową, która zaskoczy bogactwem stylów nie jednego Klienta. Własne zaplecze projektowe pozwala firmie corocznie wprowadzać na rynek nowe modele, które charakteryzują się wysoką jakością i oryginalnym designem. Portfolio firmy Voster obok tysięcy zadowolonych Klientów to szereg nagród i wyróżnień, które potwierdzają naszą pozycję na rynku firm prestiżowych.
Źródło Podkarpacka Nagroda Gospodarcza fb
fot. VOSTER Drzwi fb

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W powiecie

Więcej w W powiecie

Kończą się prace budowlane chodnika na ul. Krętej w Pysznicy

stw24.pl8 kwietnia 2021

Poznaj zasady bezpieczeństwa w sieci

stw24.pl8 kwietnia 2021

Stowarzyszenie PANDOZ realizuje budowę placu zabaw w Antoniowie

stw24.pl6 kwietnia 2021

Wizyta w urzędzie skarbowym tylko po wcześniejszej rezerwacji

stw24.pl30 marca 2021

Diecezja podaje zalecenia na Wielki Tydzień

stw24.pl26 marca 2021

Uwaga! W weekend przestawiamy zegarki

stw24.pl26 marca 2021

Dzień Bezpiecznego Internetu w CEZ

stw24.pl26 marca 2021

Ruszyły zapisy do ogólnopolskich konkursów dla Kół Gospodyń Wiejskich.

stw24.pl25 marca 2021

Od 27 marca zmiany w obostrzeniach – zamknięte przedszkola i salony fryzjerskie…

stw24.pl25 marca 2021