Fotorelacje

W labiryncie bojanowskich dróg

W labiryncie bojanowskich dróg

48 godzin od publikacji artykułu pt.”Czy w gminie Bojanów nie liczy się bezpieczeństwo dzieci ???” droga, która była nieoficjalnym objazdem, została zamknięta pod pretekstem utwardzenia poboczy i remontu przepustu.

JESTEM NAJWAŻNIEJSZY

Czy szybki remont drogi jest karą za skargę mieszkańców Przyszowa do mediów na niezrozumiałą decyzję Sławomira Serafina, wójta Gminy Bojanów w sprawie wydania zezwolenia na przejazd autobusów przez most na rzece Łęg, którego dopuszczalna masa całkowita, (jak informują znaki ustawione przed mostem), wynosi do 3,5 tony. Czy nagłe zamknięcie odcinka drogi było poprzedzone uzgodnieniem z właściwymi organami w zakresie czasowej zmiany organizacji ruchu. Co by było, gdyby straż czy karetka pogotowia chciała dojechać do miejscowości Przyszów Szlacheckie? Jak w tym labiryncie zakazów, objazdów i błędnego oznakowania odnajdzie się przeciętny Kowalski w drodze do pracy?

Zielone ludziki nadal są w gminie

Po raz kolejny okazuje się, iż decyzje w sprawie oznakowania są podejmowane “na kolanie”, czego dowodem moga być zdjęcia poniżej .Pojawiają się znaki ,a pod nimi “profesjonalne” tabliczki, które łudząco przypominają słynne już w całym powiecie opisy kierujące na objazd, z którymi władze nie miały podobno nic wspólnego.

20160421_125627

 

IMG_1529

Jak zdecyduję tak zrobię

Mieszkańcy po raz kolejny winą obarczają wójta Serafina za nieprzemyślane przygotowanie drogi gminnej do przyjęcia części ruchu z drogi wojewódzkiej. Jak mówi nam pan Henryk, mieszkaniec Przyszowa zawiedziony nieodpowiedzialnymi decyzjami wójta,pobocza powinny być przygotowane od pierwszego dnia przebudowy mostu na drodze wojewódzkiej. Gdyby tylko dziś podsumować opinię mieszkańców na temat tej kuriozalnej sytuacji, należałoby używać słów powszechnie uważanych za obelżywe. Jeszcze większym skandalem jest to, że droga jest zamknięta dla wszystkich uczestników ruchu drogowego. Nie ma prawidłowych oznaczeń, że zakaz nie dotyczy mieszkańców, co powoduje że dojazd do domu wydłuża się o 20 km, pomimo , że posesja znajduje się kilkaset metrów od znaku zakazu. Niektórzy nie mają tyle szczęścia by dojechać do swojej posesji, ponieważ zakaz obowiązuje z obu stron feralnego odcinka

Przyszów-mapa2

Dziennikarze naszego portalu dotarli do dokumentów z których wynika, że wójt Serafin i jego pracownicy nie potrafią wypełnić nawet prostego wniosku o Zgłoszenie Budowlane. Zasadne jest więc pytanie dlaczego Wójt zamyka drogę ,na którą nie ma wydanej decyzji na remont ? Tym bardziej że żadne prace dziś nie ruszyły!!!!

Kilkukrotnie próbowaliśmy się dziś skontaktować z wójtem Sławomirem Serafinem. Niestety nie udało nam się.

Wojt gminy Bojanow 2

Wojt gminy Bojanow 1a

Andrzej Tomaszewski

34 komentarze

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Fotorelacje

Postępy prac na budowie S19 – Fotorelacja

stw24.pl4 grudnia 2020

Fotorelacja z placów budowy S19

stw24.pl30 lipca 2020

“Mam już dość tego trującego konfliktu, który zaczyna dzielić nawet rodziny”

stw24.pl25 czerwca 2020

Fotorelacja z budowy obwodnicy Stalowej Woli i Niska (DK77)

stw24.pl14 maja 2020

Dogaszanie pożaru w Obojni zakończone

stw24.pl23 kwietnia 2020

“Odkażanie” koronawirusa po polsku – w izolacji coraz częściej sięgamy po alkohol

stw24.pl26 marca 2020

Twoje auto nie musi czekać w kwarantannie – dzięki usłudze door to door

stw24.pl24 marca 2020

Koronowirus-kolejna ofiara śmiertelna na Podkarpaciu

stw24.pl20 marca 2020

W niedzielę transmisja mszy z Klasztoru Kapucynów

stw24.pl13 marca 2020