W Stalowej Woli

W lecie będzie nowe kino w mieście

W lecie będzie nowe kino w mieście

Ruszyły prace przy budowie sieciowego kina Helios, które powstaje przy centrum handlowym VIVO! W Stalowej Woli. Obiekt ten będzie dobudowywany po prawej stronie galerii.

Podwykonawca, czyli Przedsiębiorstwo Inżynieryjno – Budowlane BUDECON S.A, zabezpieczył  już teren, plac został ogrodzony i zaczynają się pierwsze prace budowlane. Jak zapowiada właściciel obiektu deweloper i inwestor IMMOFINANZ, oddanie nowego kina do użytku planowane jest w lecie tego roku.
Helios powstanie na łącznej powierzchni ok. 1 030 m kw. Widzowie będą mieć do dyspozycji cztery klimatyzowane sale kinowe, z łącznie 660 miejscami. Oczywiście będzie także  kawiarnia i bar kinowy. Kino będzie miało odrębne wejście.
Sieć tych obiektów jest wyposażona w najnowocześniejszą technologię wyświetlania i wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający, które zapewniają wyjątkową jakość obrazu i doskonały dźwięk.
Helios będzie miał bogatą ofertę dla swoich widzów, oprócz bieżącego repertuaru będą także projekty specjalne skierowane do konkretnych grup klientów: Kino Kobiet, Kino Konesera, Helios dla Dzieci, Poranki ze Scooby Doo, Nocne Maratony Filmowe, Kino Na Temat dla szkół i inne.

To nie jedyne nowości dla klientów VIVO!, bo jeszcze w pierwszej połowie tego roku ma zostać otwarty klub ICON Fitness, który będzie się mieścił już w budynku obecnej galerii i zajmie łączną powierzchnię prawie 1 200 mkw. Chętni będą mogli korzystać z profesjonalnego sprzętu do ćwiczeń, a także bogatego i różnorodnego programu zajęć grupowych.

Obecnie trwa także budowa drugiego obiektu, który powstaje przy galerii czyli salonu meblowego Agata Meble, który będzie miał łączną powierzchnię 6 500 mkw., w tym sala ekspozycyjno-handlowa zajmie 4 200 mkw. Zakończenie tej inwestycji planowane jest w III kwartale tego roku.

vivo

Joanna Piechuta

4 komentarze

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W Stalowej Woli

Więcej w W Stalowej Woli

stalowa wola

Zakaz odwiedzin w szpitalu

stw24.pl27 września 2021

Projekt ,,Kobiety z Fabrycznego contra COVID-19″

stw24.pl27 września 2021

Informowali o prawach pracowników sezonowych

stw24.pl27 września 2021

Ostatnie pożegnanie Janusza Pikulskiego

stw24.pl23 września 2021

Noc spisowa w Urzędzie Miasta

stw24.pl23 września 2021

Do Stalowej Woli zawitała mobilna wystawa na 60-lecie KGHM Polska Miedź S.A.

stw24.pl21 września 2021

Kowal zawinił , cygana powiesili. Wywiad z byłym trenerem Stali Stalowa Wola.

stw24.pl20 września 2021

Powiat Stalowowolski wśród najlepszych w kraju!

stw24.pl20 września 2021

Dzień Otwarty w Klubie “Wesoła Gromadka”

stw24.pl20 września 2021