sport

Wciąż jest szansa na…… 3 ligę !!!

Wciąż jest szansa na…… 3 ligę !!!

Trzeba oddać naszym piłkarskim ,,gwiazdom”, że robią naprawdę wszystko co w ich siłach, by spuścić nasz zespół do 3 ligi. Wykorzystują każdą nadarzającą się okazję do przegrania kolejnych spotkań.

Tym razem zielono-czarni kolejny mecz o ,,życie” rozgrywali w dalekim Kołobrzegu. I niestety po raz kolejny wrócili do Stalowej Woli z zerową zdobyczą punktową. Choć trzeba przyznać, że remis byłby zdecydowanie najsprawiedliwszym wynikiem. Jednak jeśli drugi mecz z rzędu stalowcy nie potrafią wykorzystać rzutu karnego (tym razem Płonka), oraz marnują niezliczoną ilość okazji do zdobycia bramki, naprawdę ciężko myśleć o zwycięstwie. Zawodnicy Kotwicy Kołobrzeg zdołali wykorzystać jedną sytuację i to wystarczyło by zwyciężyć w pojedynku ze Stalą 1:0. Dzięki tej porażce piłkarze ze Stalowej Woli zapewniają swoim sympatykom prawdziwy horror. Porażkę podopiecznych trenera Kuźmy wykorzystał zespół Nadwiślanu Góra, zwyciężając na własnym boisku Puszczę Niepołomice 3:2, i tym samym zrównali się z naszym zespołem punktami. Jak wiadomo Stali w ostatniej kolejce zostanie dopisane 3 punkty za walkower przeciwko drużynie Okocimski Brzesko, która wycofała się z rozgrywek.

Jednak nawet to może nie wystarczyć zielono-czarnym do utrzymania. Jeżeli spełni się czarny scenariusz tzn. w ostatniej kolejce Nadwiślan Góra zwycięży, a ROW i Olimpia przegrają swoje mecze, to Stal nowy sezon rozpocznie w ……… 3 lidze.

Andrzej Tomaszewski

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sport

Więcej w sport

Oliwia Sybicka na Zgrupowaniu szkoleniowym PZT w Żywcu

stw24.pl10 czerwca 2021

Paweł Cieślik drugi w Małopolskim Wyścigu Górskim

stw24.pl7 czerwca 2021

Parking przy MOSiR otwarty

stw24.pl1 czerwca 2021

Paterski trzeci na finałowym etapie Tour of Estonia

stw24.pl31 maja 2021

Maciej Paterski najlepszym góralem Tour de Hongrie

stw24.pl17 maja 2021

Voster ATS Team na Tour de Hongrie

stw24.pl11 maja 2021

Voster ATS Team na Belgrade-Banjaluka

stw24.pl21 kwietnia 2021

“Motyle” coraz wyżej w punktacji drużynowej

stw24.pl20 kwietnia 2021

Jaromir Wieprzęć nie jest już trenem Stali !

stw24.pl12 kwietnia 2021