W Stalowej Woli

Weź udział w akcji #sadziMY

Weź udział w akcji #sadziMY

Weź udział w akcji #sadziMY zainicjowanej przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę i Pierwszą Damę Agatę Kornhauser-Dudę. Już w najbliższy piątek 18 września odbierz w Nadleśnictwie Rozwadów sadzonkę i posadź ją w swojej okolicy, by móc się nią później opiekować. Leśnicy będą wydawać drzewka od godziny 9.00 do wyczerpania zapasów.

Polscy leśnicy każdego roku sadzą 500 milionów drzew. Lasy zajmują już blisko jedną trzecią powierzchni naszego kraju. Drzewa są jednak potrzebne wszędzie tam, gdzie żyjemy, nie tylko w lesie. Dzięki inicjatywie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej i Pierwszej Damy teraz wszyscy mogą z łatwością posadzić własne drzewo. Przyłącz się do ogólnopolskiej akcji #sadziMY i posadź własne drzewko!

Nadleśnictwo Rozwadów przygotowało dla uczestników akcji 1500 sadzonek, a wśród nich sosny, świerki, buki, modrzewie, brzozy, klony pospolite i klony jawory. Pamiętaj, aby posadzić drzewko w miejscu, gdzie można tego dokonać i gdzie będziesz mógł się nim później opiekować. Jeśli będziesz chciał zasadzić swoją sadzonkę na miejskim terenie, to skontaktuj się najpierw w tej sprawie z Urzędem Miasta wysyłając e-maila na adres: um@stalowawola.pl. W przypadku dużego zainteresowania, miasto zorganizuje akcję, podczas której wskażemy, gdzie na terenach miejskich będzie można posadzić lub przesadzić swoje drzewko. Informacja na ten temat pojawi się na stronie www.stalowawola.pl i miejskich mediach społecznościowych.

Aby zapewnić bezpieczeństwo zarówno uczestnikom akcji, jak i pracownikom Nadleśnictwa, zainteresowani akcją powinni wcześniej skontaktować się telefonicznie z Nadleśnictwem Rozwadów pod nr telefonu: 15 842 17 55.

Ze względu na ryzyko związane z pandemią COVID-19 leśnicy proszą o przestrzeganie obowiązujących przepisów i wytycznych odnośnie zagrożenia epidemicznego, m.in. zabranie ze sobą maseczek, przyłbic i pamiętaniu o zasłonięciu ust i nosa podczas bezpośredniego kontaktu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło U.M. Stalowa Wola

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W Stalowej Woli

Więcej w W Stalowej Woli

77. rocznica dwóch niemieckich egzekucji

stw24.pl20 października 2020

Skandal w Szpitalu, personelowi nie robią badań.

stw24.pl20 października 2020

Zmarł br. Sebastian

stw24.pl20 października 2020
koronawirus

Koronawirus – 31 osób zakażonych w powiecie , trzy zgony

stw24.pl20 października 2020

Poświęcili mural św.Jana Pawła II

stw24.pl19 października 2020

Komunikat dotyczący funkcjonowania Szpitala w Stalowej woli

stw24.pl19 października 2020

Czternastu zakażonych w powiecie stalowowolskim

stw24.pl19 października 2020

Dekret Biskupa Sandomierskiego -Nowe zasady w kościele i dyspensa

stw24.pl18 października 2020

Uwaga ! W tych dniach gaz będzie bardziej wyczuwalny

stw24.pl16 października 2020