W Stalowej Woli

Wkrótce otwarcie restauracji McDonald’s w Stalowej Woli!

Wkrótce otwarcie restauracji McDonald’s w Stalowej Woli!

Już w połowie lipca ruszy restauracja McDonald’s w Stalowej Woli. Goście będą mieli okazję zamawiać produkty z oferty klasycznej, śniadaniowej oraz strefy McCafé®, a także korzystać z linii McDrive.

Nowy lokal sieci powstał przy ulicy Leśnej. Wystrój restauracji charakteryzuje się paletą żywych barw i wielkoformatowymi, nowoczesnymi grafikami. Goście mogą zjeść i odpocząć w wygodnych, tapicerowanych fotelach w sali jadalnej lub przy sprzyjającej pogodzie spędzić czas w ogródku.

IMG_2615 (Kopiowanie)

„Cieszymy się, że restauracja McDonald’s pojawia się na gastronomicznej mapie Stalowej Woli. To atrakcyjna lokalizacja dla mieszkańców ale także dla podróżujących – lokal znajduje wzdłuż drogi przy trasie ze Stalowej Woli do Niska” – mówi Wojciech Sala, licencjobiorca McDonald’s „Bogate i różnorodne menu z pewnością trafi w gusta naszych gości. Przygotowaliśmy dla nich klimatyzowaną salę i restauracyjny ogródek. Na podróżujących czeka linia McDrive oraz wygodny parking. Myślę, że goście docenią także strefę McCafé, jaka znajduje się w lokalu. W jej ofercie są m.in. wysokiej jakości gorące i mrożone kawy oraz szeroki wybór deserów.”

Na sali jadalnej znajdują się 92 miejsca siedzące, w tym 16 w strefie McCafé. Goście restauracji będą mogli korzystać także z przestronnego ogródka, gdzie zaaranżowano 60 miejsc. Dla kierowców samochodów osobowych został przygotowany duży parking oraz linia McDrive, która umożliwia zakup ulubionych produktów bez potrzeby wysiadania z pojazdu.

W godzinach porannych w restauracji dostępne są produkty z oferty śniadaniowej bazujące na jajkach, produktach zbożowych i bekonie. W pozostałych godzinach obowiązuje dobrze znana oferta klasyczna. Goście mogą raczyć się specjałami z kącika kawiarnianego McCafé, w ofercie którego znajdują się najwyższej jakości kawy oraz szeroki wybór deserów.

IMG_2622 (Kopiowanie)

Restauracja będzie czynna w godzinach 6:00 – 24:00 (pon. – pt.) i 7:00 – 24:00 (sob. – nd.). W piątek i sobotę linia McDrive działa do 2:00.

Sprawną obsługę gości zapewni 40 pracowników, w tym 10 menadżerów. Lokal jest przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych oraz oferuje dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Zapraszamy na fanpage McDonald’s Polska

IMG_2620 (Kopiowanie)

***
McDonald’s Polska rozpoczął działalność w 1992 roku, otwierając pierwszą restaurację w Warszawie. Obecnie działa
w Polsce 357 restauracji McDonald’s, które zatrudniają ponad 17 000 osób. 229 z nich to obiekty prowadzone przez 62 licencjobiorców, niezależnych przedsiębiorców działających na podstawie umowy franczyzy z McDonald’s.

W Stalowej Woli

Więcej w W Stalowej Woli

Starosta przedstawił kadrze nową p.o. dyrektora szpitala

stw24.pl2 sierpnia 2021

Z Lubina do Krynicy Zdrój, rowerami dla Bartusia

stw24.pl2 sierpnia 2021

Komendant straży pożarnej Robert Lebioda przeszedł na emeryturę

stw24.pl2 sierpnia 2021

Dzięki uczciwemu znalazcy, młody mieszkaniec odzyskał swoją zgubę

stw24.pl2 sierpnia 2021

Letnia scena w Muzeum

stw24.pl2 sierpnia 2021

Ostre strzelanie na poligonie

stw24.pl30 lipca 2021

Kwalifikacja wojskowa 2021

stw24.pl29 lipca 2021

Przed nami X Jubileuszowy Rajd Honoru

stw24.pl29 lipca 2021

Weź udział w stalowowolskim Jarmarku Lasowiackim

stw24.pl29 lipca 2021