W Stalowej Woli

Wkrótce otwarcie restauracji McDonald’s w Stalowej Woli!

Wkrótce otwarcie restauracji McDonald’s w Stalowej Woli!

Już w połowie lipca ruszy restauracja McDonald’s w Stalowej Woli. Goście będą mieli okazję zamawiać produkty z oferty klasycznej, śniadaniowej oraz strefy McCafé®, a także korzystać z linii McDrive.

Nowy lokal sieci powstał przy ulicy Leśnej. Wystrój restauracji charakteryzuje się paletą żywych barw i wielkoformatowymi, nowoczesnymi grafikami. Goście mogą zjeść i odpocząć w wygodnych, tapicerowanych fotelach w sali jadalnej lub przy sprzyjającej pogodzie spędzić czas w ogródku.

IMG_2615 (Kopiowanie)

„Cieszymy się, że restauracja McDonald’s pojawia się na gastronomicznej mapie Stalowej Woli. To atrakcyjna lokalizacja dla mieszkańców ale także dla podróżujących – lokal znajduje wzdłuż drogi przy trasie ze Stalowej Woli do Niska” – mówi Wojciech Sala, licencjobiorca McDonald’s „Bogate i różnorodne menu z pewnością trafi w gusta naszych gości. Przygotowaliśmy dla nich klimatyzowaną salę i restauracyjny ogródek. Na podróżujących czeka linia McDrive oraz wygodny parking. Myślę, że goście docenią także strefę McCafé, jaka znajduje się w lokalu. W jej ofercie są m.in. wysokiej jakości gorące i mrożone kawy oraz szeroki wybór deserów.”

Na sali jadalnej znajdują się 92 miejsca siedzące, w tym 16 w strefie McCafé. Goście restauracji będą mogli korzystać także z przestronnego ogródka, gdzie zaaranżowano 60 miejsc. Dla kierowców samochodów osobowych został przygotowany duży parking oraz linia McDrive, która umożliwia zakup ulubionych produktów bez potrzeby wysiadania z pojazdu.

W godzinach porannych w restauracji dostępne są produkty z oferty śniadaniowej bazujące na jajkach, produktach zbożowych i bekonie. W pozostałych godzinach obowiązuje dobrze znana oferta klasyczna. Goście mogą raczyć się specjałami z kącika kawiarnianego McCafé, w ofercie którego znajdują się najwyższej jakości kawy oraz szeroki wybór deserów.

IMG_2622 (Kopiowanie)

Restauracja będzie czynna w godzinach 6:00 – 24:00 (pon. – pt.) i 7:00 – 24:00 (sob. – nd.). W piątek i sobotę linia McDrive działa do 2:00.

Sprawną obsługę gości zapewni 40 pracowników, w tym 10 menadżerów. Lokal jest przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych oraz oferuje dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Zapraszamy na fanpage McDonald’s Polska

IMG_2620 (Kopiowanie)

***
McDonald’s Polska rozpoczął działalność w 1992 roku, otwierając pierwszą restaurację w Warszawie. Obecnie działa
w Polsce 357 restauracji McDonald’s, które zatrudniają ponad 17 000 osób. 229 z nich to obiekty prowadzone przez 62 licencjobiorców, niezależnych przedsiębiorców działających na podstawie umowy franczyzy z McDonald’s.

W Stalowej Woli

Więcej w W Stalowej Woli

Zrób badanie .Chroń siebie i rodzinę.

stw24.pl2 listopada 2021

Podsumowanie Inicjatywy „Kobiety z Fabrycznego contra COVID-19”

stw24.pl29 października 2021

Bezpłatna komunikacja miejska dowiezie na cmentarze

stw24.pl29 października 2021

Ekslibris w świecie gwiazd, planet i robotów – znamy laureatów konkursu w MBP!

stw24.pl29 października 2021

Gmina Zaleszany – Zamień krwinki na ozdoby z choinki !

stw24.pl29 października 2021

Ekslibris w świecie gwiazd, planet i robotów – znamy laureatów konkursu w MBP!

stw24.pl29 października 2021

Konkurs na Tydzień Bibliotek 2021 rozstrzygnięty – I miejsce dla MBP!

stw24.pl29 października 2021

Wmurowali kamień węgielny w mury powstającego żłobko-przedszkola

stw24.pl28 października 2021

Program Fabryka w Stalowej Woli z pozwoleniem na budowę

stw24.pl27 października 2021