W powiecie

Włodzimierz Smutek pożegnany przez władze Powiatu

Włodzimierz Smutek pożegnany przez władze Powiatu

Włodzimierz Smutek, dyrektor Zespołu Szkół Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Stalowej Woli przeszedł na emeryturę. Podczas uroczystej rady pedagogicznej został pożegnany przez władze Powiatu Stalowowolskiego, przedstawicieli związków zawodowych, grono pedagogiczne i pracowników szkoły.

Starosta Stalowowolski Janusz Zarzeczny przypomniał, że Włodzimierz Smutek funkcję dyrektora ZS nr 2 pełnił od 2006 roku, wcześniej był wicedyrektorem, a jeszcze wcześniej nauczycielem fizyki w tej placówce.

– To postać nietuzinkowa, znana stalowowolskiej oświacie i nie tylko, człowiek wielkiego serca,  ambitny, który potrafił jednoczyć wokół siebie całe grono pedagogiczne tak dużej jednostki oświatowej. Chciałbym serdecznie Włodku dzisiaj podziękować ci, jako starosta Powiatu Stalowowolskiego, za piękną postawę nauczyciela naszej szkoły. Byłeś człowiekiem naprawdę wyjątkowym, o wielkiej kulturze osobistej. Nasza wieloletnia współpraca bardzo dobrze się układała, była oparta na rozmowie. Bardzo nam smutno, że przechodzisz na emeryturę, ale każdy to rozumie. Życzę Ci wszystkiego co najlepsze, żebyś był zdrowy, szczęśliwy, żebyś spełniał swoje marzenia już w wolnym czasie, na emeryturze – mówił Janusz Zarzeczny, żegnając dyrektora „budowlanki”.

Włodzimierz Smutek otrzymał wiele ciepłych, miłych słów od żegnających go nauczycieli, przedstawicieli związków zawodowych. Nie obyło się także bez gromkich braw i serdecznego sto lat.  Grono pedagogiczne ze wzruszeniem żegnało swojego dyrektora.

Niezwykle wzruszony był odchodzący dyrektor, dziękował staroście, Zarządowi Powiatu Stalowowolskiego, nauczycielom, związkom zawodowym  i wszystkim pracownikom szkoły.

– Z wielką wdzięcznością pragnę skierować te podziękowania przede wszystkim do nauczycieli, bo bez was nie byłoby to wszystko możliwe. Dziękuję za wszystko nauczycielom którzy, realizowali pomysł na rozwój szkoły i twórcze budowanie jakości pracy. Bardzo dziękuję wicedyrektorom, na których w każdej trudnej sytuacji mogłem liczyć. Dziękuję również kierownikom praktycznej nauki zawodu. To właśnie zawodowe umiejętności stanowią o jakości pracy szkoły. Dziękuję paniom pracującym w sekretariacie za jakość ich pracy. Podziękowania kieruję do pracowników księgowości i obsługi szkoły. Panie starosto, pani naczelnik, dziękuję za owocną współpracę. Za państwa pośrednictwem pragnę również podziękować zarządowi i radzie powiatu. Dzięki waszej życzliwości i rozumieniu potrzeb naszej szkoły mogliśmy liczyć na wasze wsparcie. Wierzę w to, że tak będzie nadal, że będziecie podejmować działania służące dobru szkoły. Dziękuję wam nauczyciele za pracę za wspieranie mnie, i za dobre rady,  z których często korzystałem – mówił Włodzimierz Smutek.

Od 1 września szkołą będzie kierował wicedyrektor Jacek Bożek, Zarząd Powiatu Stalowowolskiego powierzył mu pełnienie obowiązków dyrektora do 31 sierpnia 2022 r.

powiat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło Powiat Stalowowolski

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W powiecie

Więcej w W powiecie

DEZAMET dostarczył 5500 pocisków do RAKÓW

stw24.pl13 września 2021

Uczniowie kibicowali w Chorzowie na Memoriale Kamili Skolimowskiej

stw24.pl13 września 2021

Fotel dla Stalowowolskiej okulistyki

stw24.pl8 września 2021

Nowy rok już w murach szkolnych

stw24.pl1 września 2021

Koronacja obrazu Matki Bożej Pocieszenia w Radomyślu

stw24.pl1 września 2021

Plac zabaw w Antoniowie uroczyście otwarty

stw24.pl31 sierpnia 2021

Rajd Rowerowy „Las – nasz duch” za nami

stw24.pl30 sierpnia 2021

Prezydent Andrzej Duda podpisał w Stalowej Woli ustawę o wycince lasów

stw24.pl30 sierpnia 2021

Pijani rodzice opiekowali się niemowlakiem

stw24.pl24 sierpnia 2021