W Stalowej Woli

Wybieramy „Belfera Roku 2015″

Wybieramy „Belfera Roku 2015″

Starosta Stalowowolski Janusz Zarzeczny zaprasza do udziału w kolejnej, szóstej edycji konkursu „Belfer Roku 2015″. Plebiscyt jest dobrą okazją, aby docenić tych nauczycieli ze szkół ponadgimnazjalnych i placówek z terenu powiatu stalowowolskiego, którzy cieszą się największym zaufaniem i wyjątkową sympatią w swoim środowisku.

Głosowanie odbywa się za pomocą formularza on-line. Wystarczy się zarejestrować (podając swój login i adres e-mail), a następnie zalogować w naszym serwisie.

Warto wziąć udział w konkursie, ponieważ każdy głosujący ma szansę na wygranie nagrody rzeczowej!

Ogłoszenie wyników plebiscytu nastąpi na powiatowej uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej 14 października 2015 r.

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na stronie www.stalowowolski.pl

Poznaj nominowanych do tytułu „Belfer Roku 2015”:

maciej-bilogras

MACIEJ BIŁOGRAS – nauczyciel chemii w  Zespole Szkół Ogólnokształcących w Stalowej Woli Liceum Ogólnokształcącym im. Komisji Edukacji Narodowej. Jest szczególnie ceniony wśród uczniów, którzy na jego lekcjach są aktywni jak litowce i każdego dnia odkrywają tajniki chemii. Jego mądrość jest nieobliczalna, jak pierwiastek z trzynastu, a jednak bardzo stabilna. Z zaangażowaniem i wiarą uczy ich szacunku i miłości do zbiorów zadań oraz nauki. O Panu Macieju nie można zapomnieć.

renata-bis

RENATA BIS – nauczyciel przedmiotów zawodowych budowlanych w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Stalowej Woli. Jakość jej pracy dydaktycznej  przekłada się na wyjątkowe osiągnięcia uczniów, zwłaszcza w Ogólnopolskim Turnieju Budowlanym „Złota Kielnia”. Podopieczni Pani Bis zdobywają w tym turnieju tytuły laureatów i Najlepszego Praktyka w Polsce w danym zawodzie. We współpracy z renomowanymi firmami budowlanymi, organizuje dla uczniów liczne szkolenia i pokazy branżowe oraz cykliczne lekcje on-line. Zawsze aktywnie włącza się w niesienie pomocy potrzebującym. Wśród uczniów cieszy się wysokim autorytetem ze względu na pogodne usposobienie, profesjonalizm i  okazywaną im na co dzień życzliwość.

grzegorz-cygan

GRZEGORZ CYGAN – nauczyciel przedmiotów zawodowych: elektronika, mechatronika i informatyka w Centrum Edukacji Zawodowej w Stalowej Woli. Egzaminator Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w zawodach: technik elektronik, technik informatyk, elektryk, elektromechanik i monter elektronik. Jeden z najbardziej lubianych nauczycieli w szkole, ma dobry wpływ na uczniów. Pan Grzegorz od kilku lat jest opiekunem merytorycznym uczniów w Olimpiadzie Innowacji Technicznych i ma na swoim koncie kilku laureatów i finalistów tej olimpiady.

joanna-figurniak

JOANNA FIGURNIAK – nauczyciel wychowania fizycznego w Samorządowym Liceum Ogólnokształcącym im. Cypriana Kamila Norwida w Stalowej Woli. Cechuje się niebywałą sumiennością, zaangażowaniem oraz otwartością. Jej bardzo dobry kontakt z uczniami sprawia, że postrzegana jest jako bardzo otwarta i sympatyczna wuefistka. W szkole znana jest również jako organizatorka wielu wyjazdów dla młodzieży w interesujące miejsca w Polsce i Europie. Oprócz sportu pasjonują ją ambitne projekcje filmowe.

magdalena-hanula

MAGDALENA HANULA – nauczyciel biologii w Centrum Kształcenia Ustawicznego i Ośrodku Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego w Stalowej Woli.  Szkoła, w której uczy jest dla niej drugim domem. Pomaga słuchaczom tworzyć własny system wartości, kształtować przekonania o świecie oraz kreować własne postawy życiowe. Poprzez aktywny stosunek i szacunek do słuchaczy buduje poczucie dobrego, bezpiecznego kontaktu wspierającego ich rozwój.

dorota-lubojanska

DOROTA LUBOJAŃSJKA-SOCHA – nauczyciel–wychowawca Zespołu Placówek Oświatowo– Wychowawczych w Stalowej Woli. Energiczna, aktywna, otwarta, łatwo nawiązuje kontakt z wychowankami zyskując ich szacunek i sympatię. Wychowanków traktuje w sposób partnerski, zauważa ich ukryte talenty, angażuje w różnorodne przedsięwzięcia. Jej pasją jest fotografia.

wieslawa-mazurkiewicz

WIESŁAWA MAZURKIEWICZ – nauczyciel geografii w Samorządowym Liceum Ogólnokształcącym im. Cypriana Kamila Norwida w Stalowej Woli. Jest osobą bardzo pracowitą i zorganizowaną. Swoją pasję, którą jest geografia dzieli z uczniami, dzięki czemu osiągają najwyższe wyniki w olimpiadach i konkursach zewnętrznych. Lubi wyjeżdżać z uczniami na wycieczki w polskie góry. Sama natomiast pokochała najwyższe szczyty Europy, które zdobywa podczas ferii letnich i zimowych.

pawel-pedzio

KS. PAWEŁ PIĘDZIO – nauczyciel religii od czterech lat, w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. gen. Władysława Sikorskiego w Stalowej Woli od roku. Pomimo młodego wieku cieszy się autorytetem i zaufaniem młodzieży. Z miejsca zdobył sympatię uczniów, znajdując z nimi wspólny język. Jego hobby to motocykle i gry terenowe.

adam-przybylski

ADAM PRZYBYLSKI – nauczyciel języka polskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Stalowej Woli Liceum Ogólnokształcącym im. Komisji Edukacji Narodowej. Jest osobą niezwykłą pod wieloma względami. Posiada niesamowitą umiejętność dotarcia do ucznia, nie poprzez krzyk czy mrożące krew w żyłach spojrzenie, ale za pomocą poczucia humoru i ciekawych anegdot. Dzięki temu z pewnością uczniowie zapamiętają ramy czasowe epok i zasady pisania rozprawki. Wolny czas spędza aktywnie, tym samym motywuje uczniów do prowadzenia zdrowego trybu życia.

agnieszka-statowska

AGNIESZKA STATOWSKA–GŁASEK – nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 im. Króla Jana III Sobieskiego w Stalowej Woli. Wpaja swoim uczniom, że historia nie jest zbiorem kronikarskich faktów i nie kończy się na datach kolejnych bitew i koronacjach królów. Dyskusje historyczne i publicystyczne często przenoszą się do Kawiarenki Literackiej – cyklicznych spotkań, poświęconych wydarzeniom, szeroko omawianym w Polsce i w świecie.  Społeczność ekonomika obdarza ją zaufaniem i od lat wybiera na opiekunkę samorządu szkolnego. Na co dzień pogodna i uśmiechnięta, czym zaraża innych. Jej hobby to turystyka górska i rowerowa.

agnieszka-szewc

AGNIESZKA SZEWC – nauczyciel języka polskiego w Centrum Kształcenia Ustawicznego i Ośrodku Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego w Stalowej Woli. Kocha język ojczysty i pragnie to uczucie przekazać wszystkim swoim słuchaczom. Z humorem przekazuje trudne elementy wiedzy i w nowatorski sposób rozwiązuje skomplikowane elementy językowe. Uwielbia literaturę XX wieku, malarstwo impresjonistyczne i muzykę klasyczną.

anna-trela

ANNA TRELA – nauczyciel chemii i przedmiotów zawodowych na kierunkach technik hotelarz i technik obsługi turystycznej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 im. Króla Jana III Sobieskiego w Stalowej Woli. Uczy w sposób nowoczesny i atrakcyjny, czym zjednuje sobie powszechną sympatię uczniów. Jej lekcje, to nie tylko solidna porcja wiedzy o hotelarstwie i turystyce, ale także nauka życia. Pani Ania wie, że tylko umiejętność odnalezienia się we wciąż zmieniającej się rzeczywistości jest kluczem do sukcesu w przyszłości.

elzbieta-zurecka

ELŻBIETA ŻURECKA – nauczyciel matematyki w Centrum Edukacji Zawodowej w Stalowej Woli. W swojej pracy stara się przekonać uczniów, że matematyka wcale nie jest trudna i że można ją polubić. Swoją energią i zaangażowaniem zaraża uczniów i zachęca do nauki. Jej uczniowie dobrze zdają egzamin maturalny. Sama o sobie mówi, że jest szczęśliwą osobą dzięki temu, że pracuje z młodzieżą  i wykonuje zawód swoich marzeń. Sympatię uczniów zyskała łącząc poczucie humoru z perfekcjonizmem.

malgorzata-jaklinska

 MAŁGORZATA JAKLIŃSKA – nauczyciel matematyki w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Stalowej Woli. Jako zastępca opiekuna Samorządu Uczniowskiego  wspiera inicjatywy uczniów, np. coroczny Szkolny Konkurs Origami. Angażuje uczniów w życie kulturalne i zajęcia pozalekcyjne szkoły, takie jak:  Święto Liczby czy działalność charytatywna Samorządu Szkolnego. Prowadziła zajęcia wyrównawcze z matematyki w ramach projektów edukacyjnych: Młodzieżowe Uniwersytety Matematyczne dla uczniów Liceum Ogólnokształcącego i Szkoła Dobrej Edukacji szansą na lepsze jutro dla uczniów Technikum. Cechuje ją duża życzliwość  i otwartość w kontaktach z uczniami, rodzicami i współpracownikami. Wyróżnia ją takt pedagogiczny, optymizm  wychowawczy i konsekwencja w działaniu.

cezary-horajeckiCEZARY HORAJECKI – wieloletni wychowawca klas mundurowych w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. gen. Władysława Sikorskiego w Stalowej Woli. Cieszy się niesłabnącą popularnością wśród wychowanków. Miłośnik wędkarstwa i aktywnego trybu życia.

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W Stalowej Woli

Więcej w W Stalowej Woli

Zrób badanie .Chroń siebie i rodzinę.

stw24.pl2 listopada 2021

Podsumowanie Inicjatywy „Kobiety z Fabrycznego contra COVID-19”

stw24.pl29 października 2021

Bezpłatna komunikacja miejska dowiezie na cmentarze

stw24.pl29 października 2021

Ekslibris w świecie gwiazd, planet i robotów – znamy laureatów konkursu w MBP!

stw24.pl29 października 2021

Gmina Zaleszany – Zamień krwinki na ozdoby z choinki !

stw24.pl29 października 2021

Ekslibris w świecie gwiazd, planet i robotów – znamy laureatów konkursu w MBP!

stw24.pl29 października 2021

Konkurs na Tydzień Bibliotek 2021 rozstrzygnięty – I miejsce dla MBP!

stw24.pl29 października 2021

Wmurowali kamień węgielny w mury powstającego żłobko-przedszkola

stw24.pl28 października 2021

Program Fabryka w Stalowej Woli z pozwoleniem na budowę

stw24.pl27 października 2021