
Policjanci ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w Nisku na ul. Sandomierskiej. 32-letni mężczyzna został poparzony podczas wykonywania robót remontowych w budynku mieszczącym się na terenie składu budowlanego. Z poparzeniami twarzy i kończyn został przetransportowany do szpitala w Rzeszowie.
Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że wczoraj około godz. 10.40 mężczyzna wykonywał prace budowlane na piętrze budynku przy składzie budowlanym. Przed przystąpieniem do robót napalił w piecu grzewczym na parterze budynku. Zszedł z piętra w momencie, kiedy nastąpił wybuch pieca.
Ranny mieszkaniec Niska doznał oparzeń i wymagał specjalistycznej opieki. Został przetransportowany do szpitala w Rzeszowie.
Skierowani na miejsce policjanci przeprowadzili szczegółowe oględziny oraz ustalali świadków nieszczęśliwego zdarzenia. Aktualnie trwa postępowanie mające na celu wyjaśnienie okoliczności tego wypadku.
źródło: KPP Nisko
Facebook
RSS