Rozrywka

Wypożycz planszówkę w bibliotece

Wypożycz planszówkę w bibliotece

Było sobie życie”, „Dixit”, „Gra o tron” a może „Detektyw Pozytywka na tropie”? Od 10 maja w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Melchiora Wańkowicza w Stalowej Woli będzie można wypożyczyć do domu grę planszową. A wspomniane na wstępie tytuły to zaledwie ułamek oferty przygotowanej dla czytelników. Oferta będzie dostępna w Bibliotece Głównej przy ul. ks. J. Popiełuszki 10. Gry pożyczamy i oddajemy w Wypożyczalni Książki Mówionej.

Planszówki stały się bardzo popularną formą spędzania czasu. Coraz częściej sięgają po nie zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli. Nie tylko bawią i uczą, rozwijają naszą wyobraźnię, ale są sposobem przyjemnego spędzania czasu z rodziną, przyjaciółmi, znajomymi. Dają dużą satysfakcję i uczą postepowania według określonych zasad. W dobrym towarzystwie i emocjonującej grze nawet przegrana staje się przyjemna.

Gry w naszej bibliotece może wypożyczyć osoba posiadająca kartę czytelnika MBP w Stalowej Woli. Czytelnik może jednorazowo wypożyczyć maksymalnie jedną grę na okres 7 dni. Po tym terminie można prolongować wypożyczenie gry jeden raz na kolejne 7 dni. Każda gra wyposażona jest w specyfikację zawierającą jej pełne wyposażenie. Gra sprawdzana jest przy Czytelniku podczas jej wypożyczenia i zwrotu pod względem stanu technicznego i kompletności gry – informują pracownicy stalowowolskiej biblioteki.

Szczegółowy regulamin wypożyczania gier planszowych znajdziemy. Na stronie internetowej MBP. Oferta planszówek będzie na bieżąco uzupełniana.

planszówki

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Rozrywka

Więcej w Rozrywka

Mrówcza kolonia przy Parku Zimnej Wody

stw24.pl10 czerwca 2021

Same sukcesy Zespołu Tanecznego “KIK” z Pysznicy

stw24.pl10 czerwca 2021

Bibliotekarze chcą urządzić patio

stw24.pl9 czerwca 2021

Zapisz dziecko na „Wakacje w bibliotece”

stw24.pl7 czerwca 2021

Parking przy MOSiR otwarty

stw24.pl1 czerwca 2021

Rowery od Huty dla wychowanków Domu Dziecka

stw24.pl31 maja 2021

Miejski Dzień Dziecka – Piknik z PRZYGODAMI już jutro

stw24.pl31 maja 2021

Maraton Czytania pod biblioteką

stw24.pl30 maja 2021

LATAWCOWY DZIEŃ DZIECKA w Galerii Malarstwa Alfonsa Karpińskiego

stw24.pl25 maja 2021