W Stalowej Woli

Za toj-tojami smród ciągnie się jak za “wojskiem”

Za toj-tojami smród ciągnie się jak za “wojskiem”

– Tak śmierdzi, że nawet obiadu nie można zjeść przy otwartym oknie. Nie wiem dlaczego toalety nie są opróżniane. Przecież, to jest niedopuszczalne, by mieszkańcom zapewniać takie atrakcje – skarży się jeden z mieszkańców bloku przy ul. Wojska Polskiego w Stalowej Woli.

Przy tej ulicy obecnie są prowadzone inwestycje związane z ocieplaniem bloków, budowana jest też ścieżka rowerowa i chodnik. Firmy, które realizują te prace zapewniają swoim pracownikom toalety, popularnie zwane toj-tojami. I takich przy ul. Wojska Polskiego stoi około 5.  W tym miejscu jest wiele bloków i tym samym toalety stoją tuż przy budynkach. Niestety te przenośne obiekty raczej nie wydzielają przyjemnego zapachu. Przy obecnych wysokich temperaturach, w niemalże każdym mieszkaniu są otwarte okna. Jednakże już po chwili mieszkańcy muszą je szczelnie zamykać.

Chciałem otworzyć okna na przestrzał, by był przewiew, ale zaraz musiałem zamknąć, bo smród wchodził do domu – mówi mężczyzna. Dodaje, że jak zaobserwował, jedna z toalet nie była opróżniana przez kolejnych kilka dni .
Sprawę tę zgłosiliśmy w Spółdzielni Mieszkaniowej. Jak powiedział nam wiceprezes Bogdan Wojtala, inwestycje prowadzi pięciu różnych wykonawców i każdy dla swoich pracowników zabezpiecza toalety. Zaznacza, że wyjaśni ten problem. Dodaje, że obecne technologie dają możliwości, by wyeliminować nieprzyjemne zapachy i do takich sytuacji jak zgłasza nasz czytelnik nie powinno dochodzić.

Joanna Piechuta

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W Stalowej Woli

Więcej w W Stalowej Woli

„Stalowa Strzała” z udziałem drużyny kolarskiej Voster ATS Team

stw24.pl12 maja 2021

15 maja otwarcie obwodnicy Stalowej Woli i Niska

stw24.pl11 maja 2021

Już ponad 13 tysięcy szczepień w stalowowolskim szpitalu

stw24.pl10 maja 2021

Wypożycz planszówkę w bibliotece

stw24.pl10 maja 2021

stw24.pl10 maja 2021

Po maturach, w tych szkołach rozpoczną się remonty

stw24.pl6 maja 2021

„Portret mojego logopedy” – konkurs w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Stalowej Woli

stw24.pl6 maja 2021

Rozwadowski Targ Staroci zmienia swoją lokalizację

stw24.pl6 maja 2021

Czas na matury

stw24.pl5 maja 2021