W Stalowej Woli

Zagrali najlepsi tenisiści z Podkarpacia

20 zawodników wzięło udział w Halowych Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego, które odbyły się 30 i 31 stycznia na hali tenisowej Miejskiego Klubu Tenisowego w Stalowej Woli.

Na kortach zmierzyło się 8 zawodniczek i 12 zawodników z całego Podkarpacia.
Złoty medal w grze  pojedynczej młodziczek zdobyła Lena Takmadżan (MKT Stalowa Wola). W decydującym pojedynku,  zwyciężyła ze swoją klubową koleżanką – Wiktorią Bryniak: 4-6, 6-2, 10-4. Natomiast w meczach półfinałowych Lena, pokonała Milenę Rogalę (KT Sokół Rzeszów): 6-1, 6-0, a Wiktoria, wygrała z Jagodą Szetelą (Czarni Rzeszów): 6-3, 6-0.

Najlepszym zawodnikiem w grze pojedynczej chłopców, został Aleks Majewski (KT DADA PARADISO TEAM Krosno). Pokonał w meczu finałowym Karola Kandefera (KT Return Krosno):  6-3, 6-4. W półfinale zwycięzca turnieju, wygrał z Miłoszem Sroką (MKT Stalowa Wola): 6-3, 6-3, a drugi finalista z Radosławem Wydrą (MKT Stalowa Wola): 6-2, 6-2.

W grze podwójnej bezkonkurencyjne okazały się pary ze stalowowolskiego klubu.  Wiktoria Bryniak / Lena Takmadżan, a wśród chłopców – Maciej Gawlak/Miłosz Sroka.

Na zdjęciu finaliści gry podwójnej chłopców: od lewej Aleks Majewski, Karol Kandefer, Maciej Gawlak i Miłosz Sroka.