W Stalowej Woli

Ze sportowym akcentem na rozpoczęcie wakacji

Ze sportowym akcentem na rozpoczęcie wakacji

Prezydent Miasta Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny, Przewodniczący Rady Miejskiej Stanisław Sobieraj i Dyrektor MOSiR Robert Nowak zapraszają na Miejskie Rozpoczęcie Wakacji.

Od godz. 10.00 do 14.00 odbędzie się Rowerowa Gra Miejska „Bajkowe Stacje”. Stacje rozmieszczone będą przy ulicach: 1 Sierpnia – MDK, Popiełuszki, Okulickiego, Jana Pawła II, Czarnieckiego, Żwirki i Wigury, Staszica, Popiełuszki, Hutnicza, Kwiatkowskiego oraz na terenie MOSiR – meta. Zawodnicy będą mieli za zadanie odwiedzić w określonym czasie wszystkie Bajkowe Stacje oraz wykonać na nich wyznaczone zadanie i rozpoznać bajkową postać, za którą przebrany jest członek załogi organizatora. Następnie o godz. 14.00 spod MDK wystartuje Rowerowa Masa Krytyczna, która przejedzie trasą Rowerowej Gry Miejskiej „Bajkowe Stacje”.

Dzisiaj wejście na baseny odkryte będzie darmowe! Dla najmłodszych przygotowano również watę i popcorn bez ograniczeń oraz dmuchańce, na których będzie można poszaleć. Na terenie MOSiR odbędą się turnieje siatkówki plażowej, koszykówki i tenisa stołowego. Dodatkowymi atrakcjami będą: wodny tor przeszkód, warsztaty z robienia pacynek teatralnych, warsztaty kulinarne, kiermasz książek z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli, segregacja odpadów na wesoło z Wydziałem Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta, animacje z Miejskim Domem Kultury oraz warsztaty z Muzeum Regionalnym.

MIEJSKIE WAKACJE _DRUK.indd

O godz. 15.00 odbędzie się uroczyste rozpoczęcie wakacji, po nim organizatorzy zapraszają na przedstawienie Teatrzyku Milolka, trening z klubem Kaito, wysłuchanie bajek czytanych przez radnych miejskich i rozbijanie piniaty. Ponadto przygotowano konkursy z nagrodami i wiele innych atrakcji.Serdecznie zapraszamy całe rodziny. To będzie idealny moment, aby spędzić wspólnie czas.

źródło: MZK Stalowa Wola

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W Stalowej Woli

Więcej w W Stalowej Woli

„Stalowa Strzała” z udziałem drużyny kolarskiej Voster ATS Team

stw24.pl12 maja 2021

15 maja otwarcie obwodnicy Stalowej Woli i Niska

stw24.pl11 maja 2021

Już ponad 13 tysięcy szczepień w stalowowolskim szpitalu

stw24.pl10 maja 2021

Wypożycz planszówkę w bibliotece

stw24.pl10 maja 2021

stw24.pl10 maja 2021

Po maturach, w tych szkołach rozpoczną się remonty

stw24.pl6 maja 2021

„Portret mojego logopedy” – konkurs w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Stalowej Woli

stw24.pl6 maja 2021

Rozwadowski Targ Staroci zmienia swoją lokalizację

stw24.pl6 maja 2021

Czas na matury

stw24.pl5 maja 2021