sport

Zielono-czarny dzień dziecka w Stalowej Woli

Zielono-czarny dzień dziecka w Stalowej Woli

Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola po raz kolejny angażuje się w akcję charytatywną. Tym razem jest to ,,zielono-czarny dzień dziecka”.

Sama akcja przez kibiców organizowana jest cyklicznie od kilku lat. Jednak w tym roku przybiera ona nieco inną formę. We wcześniejszych latach do domów dziecka trafiały z rąk kibiców przede wszystkim słodycze (rok temu było to ok 80kg). Teraz organizatorzy pragną zakupić sprzęt sportowy dla podopiecznych ochronki. Pieniądze na ten cel kibice będą zbierać podczas najbliższego meczu piłkarskiego, który odbędzie się już 23 maja o godzinie 17:00 na stadionie Mosir w Stalowej Woli. Ciekawostką dla kolekcjonerów będzie herb ,,Stalówki” wykonany ze stali, który zostanie zlicytowany w przerwie meczu. Środki które uzyskane zostaną ze sprzedaży oczywiście przekazane będą na sprzęt sportowy.

Kibice liczą także na wsparcie firm ze Stalowej Woli, do niektórych firm trafiły już pisma z prośbą o wsparcie całej akcji. Jak zwykle w tego typu przedsięwzięciach stowarzyszenie może liczyć na pomoc kibiców znajdujących się na emigracji. Dodatkową atrakcją przewidzianą dla podopiecznych ochronki będzie pokazowy trening oraz mecz piłki nożnej pomiędzy SKSSW a dziećmi. Nie wykluczony jest udział piłkarzy pierwszego zespołu Stali Stalowa Wola w tym meczu. Zachęcamy gorąco wszystkich do wsparcia tej akcji. Wszystkich chętnych prosimy o kontakt mailowy pod adresem : mocartzks@tlen.pl

dd

4 komentarze

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w sport

Awans „Stalowych Rakiet” do finałów Talentiady Tenisowej

stw24.pl14 września 2021

Turniej siatkówki dziewcząt

stw24.pl14 września 2021

Tour of South Bohemia: Stosz czwarty na finiszu

stw24.pl13 września 2021

Patryk Stosz drugi w Czechach

stw24.pl13 września 2021

Uczniowie kibicowali w Chorzowie na Memoriale Kamili Skolimowskiej

stw24.pl13 września 2021

Voster ATS Team gotowy do startu w Czechach

stw24.pl9 września 2021

Ściganie w Rumunii udane dla Voster ATS Team

stw24.pl6 września 2021

Podium Rekity na “królewskim” etapie Turul Romaniei

stw24.pl3 września 2021

Rajd Rowerowy „Las – nasz duch” za nami

stw24.pl30 sierpnia 2021