Zmierzyli się najmłodsi tenisiści

16 małych zawodników Miejskiego Klubu Tenisowego w Stalowej Woli wystartowało w II. turnieju z cyklu Tenis 10 w sezonie halowym 2015/2016. Rozgrywki odbyły się 19 grudnia na hali MKT.

Na kortach zmierzyło się 6 dziewczynek i 10 chłopców. Startowali w dwóch kategoriach: do 8 i do 10 lat.
W kategorii starszej zwyciężył Maciej Tokarz, drugie miejsce zajęła Róża Kiełb, a trzecie przypadło Michałowi Kowalewskiemu.

Natomiast zwycięzcą starszej kategorii był Dawid Kiełb. Wygrał on w meczu finałowym z Oliwią Sybicką 12-10. Trzecie miejsca zajął Maciej Gancarczyk, pokonując Alexandra Iwasieczko 13-11.

W tym sezonie halowym rozegrane zostaną jeszcze trzy turnieje w cyklu Tenis 10, które odbędą się: 16 stycznia, 14lutego i 19 marca.

MKT/Joanna Piechuta

Na zdjęciu od lewej: Alexander Iwasieczko, Maciej Gancarczyk, Oliwia Sybicka, Dawid Kiełb.