sport

Zwycięstwo kibiców

Zwycięstwo kibiców

Stal Stalowa Wola zremisowała 0-0 z Bytovią Bytów, w meczu otwarcia na stadionie Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej.  Mecz bez historii, o którym kibice będą chcieli jak najszybciej zapomnieć. Sytuacji bramkowych było jak na lekarstwo, a obydwie drużyny skupiły się przede wszystkim na  tym, żeby nie stracić bramki, ma czym ucierpiała widowisko. Gra toczyła się w większości w środku pola i minimalnie więcej z gry mieli goście.  Remis nie zadowalał  ani Stali ani Bytovi, ale bardziej zadowolony z osiągniętego na wyjeździe  wyniku ,może być zespół naszych przeciwników. Stal  po tym  remisie zachowała status quo, a to oznacza że niestety bijemy rekord bycia w strefie spadkowej przez 21 kolejek ligowych. Niestety nie pomogły kolejne miliony transferowane z miasta do klubu i ciągle możemy być pełni obaw o utrzymanie się w 2 lidze.
Zwycięzcami dzisiejszego wieczoru bezsprzecznie są stalowowolscy kibice, którzy stawili  się  na stadionie przy ulicy Hutniczej 15. Mimo wielu” zabiegów” nie udało się zapełnić stadionu, ale i tak blisko 3400 widzów które zjawiło się na stadionie, to jak na polskie warunki bardzo dobry wynik. Kibice dowiedli, że są ze  swoją drużyną na dobre i złe. Nawet zamieszanie z dystrybucją biletów, zimowa aura i słaby  przeciwnik nie przeszkodziły im w przyjściu na stadion.
Wygrany może czuć się również Prezydent Lucjusz Nadbereżny ,dla którego klub okazał się świetnym narzędziem promocji jego osoby za miejskie, czyli mieszkańców pieniądze. Niestety póki co Prezydent nie traktuje klubu jak poważne firmy, wynik sportowy jest dla niego sprawą drugorzędną liczy się narzędzie promocyjne własnej osoby i możliwość dotarcia do kolejnej grupy społecznej. W Stalowej Woli póki tak będzie ,wszyscy będziemy drżeć  o końcowy wynik w rozgrywkach 2 ligi.
Za tydzień nasz zespół zmierzy się z Błękitnych Stargard na wyjeździe,  a za kolejne dwa tygodnie rozgrywki 2 ligi ponownie zawitają do Stalowej Woli.
Grzegorz Poniedzielski

3 komentarze

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w sport

Patryk Stosz kolejne dwa lata w Voster ATS Team

stw24.pl29 października 2021

Stanisław Łańcucki – pasjonat biegania

stw24.pl19 października 2021

Voster ATS Team na Circuit des Ardennes

stw24.pl7 października 2021

Lekcja WF-u z Mistrzem Olimpijskim Dawidem Tomalą

stw24.pl6 października 2021

IV Leśny Charytatywny Festiwal Sportu z udziałem Mistrza Olimpijskiego

stw24.pl5 października 2021

Voster ATS Team na CRO Race

stw24.pl27 września 2021

Ostatnie pożegnanie Janusza Pikulskiego

stw24.pl23 września 2021

Kowal zawinił , cygana powiesili. Wywiad z byłym trenerem Stali Stalowa Wola.

stw24.pl20 września 2021

Siatkarki VEGI MOSIR wygrały Ogólnopolski Turniej w Kraśniku

stw24.pl20 września 2021