sport

Zwycięstwo kibiców

Zwycięstwo kibiców

Stal Stalowa Wola zremisowała 0-0 z Bytovią Bytów, w meczu otwarcia na stadionie Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej.  Mecz bez historii, o którym kibice będą chcieli jak najszybciej zapomnieć. Sytuacji bramkowych było jak na lekarstwo, a obydwie drużyny skupiły się przede wszystkim na  tym, żeby nie stracić bramki, ma czym ucierpiała widowisko. Gra toczyła się w większości w środku pola i minimalnie więcej z gry mieli goście.  Remis nie zadowalał  ani Stali ani Bytovi, ale bardziej zadowolony z osiągniętego na wyjeździe  wyniku ,może być zespół naszych przeciwników. Stal  po tym  remisie zachowała status quo, a to oznacza że niestety bijemy rekord bycia w strefie spadkowej przez 21 kolejek ligowych. Niestety nie pomogły kolejne miliony transferowane z miasta do klubu i ciągle możemy być pełni obaw o utrzymanie się w 2 lidze.
Zwycięzcami dzisiejszego wieczoru bezsprzecznie są stalowowolscy kibice, którzy stawili  się  na stadionie przy ulicy Hutniczej 15. Mimo wielu” zabiegów” nie udało się zapełnić stadionu, ale i tak blisko 3400 widzów które zjawiło się na stadionie, to jak na polskie warunki bardzo dobry wynik. Kibice dowiedli, że są ze  swoją drużyną na dobre i złe. Nawet zamieszanie z dystrybucją biletów, zimowa aura i słaby  przeciwnik nie przeszkodziły im w przyjściu na stadion.
Wygrany może czuć się również Prezydent Lucjusz Nadbereżny ,dla którego klub okazał się świetnym narzędziem promocji jego osoby za miejskie, czyli mieszkańców pieniądze. Niestety póki co Prezydent nie traktuje klubu jak poważne firmy, wynik sportowy jest dla niego sprawą drugorzędną liczy się narzędzie promocyjne własnej osoby i możliwość dotarcia do kolejnej grupy społecznej. W Stalowej Woli póki tak będzie ,wszyscy będziemy drżeć  o końcowy wynik w rozgrywkach 2 ligi.
Za tydzień nasz zespół zmierzy się z Błękitnych Stargard na wyjeździe,  a za kolejne dwa tygodnie rozgrywki 2 ligi ponownie zawitają do Stalowej Woli.
Grzegorz Poniedzielski

3 komentarze

Komentarze

 1. Bolo

  1 marca 2020 at 15:14

  Czy liczba 3345 to jest PRAWIE 3300??? Czy Bytovia spadkowicz z I ligi, posiadająca piłkarzy z niedawną przeszłością ekstraklasową (Gostomski, Deleu, Bąk, Lech, Zawistowski, Feruga ) oraz gracza słowackiej ekstraklasy ( Memić ) to SŁABY PRZECIWNIK??? Co za ignorant to pisał?!

 2. Kibic

  1 marca 2020 at 19:08

  Widzę że prezydent poszedł po rozum i tylko szalik ma A nie w koszulce jak pajac paradował

 3. Ppp

  2 marca 2020 at 05:27

  Osoba pisząca ten artykuł chyba była na innym meczu. Bo to nasi piłkarze po groźnych strzałach byli bliżej zdobycia bramki. Artykuł miał być o meczu a jest o bólu dupy jak to prezydent lansuje się. Szczerze to ma powód do lansowanie się bo jak nie on to by było tam pastwisko z 1 trybuna od ulicy hutniczej.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w sport

Tomasz Solecki nowym prezesem „Stal” Stalowa Wola PSA

stw24.pl2 czerwca 2020

Zawodnik Voster ATS Team kończy karierę

stw24.pl22 maja 2020

Prace na placu osiedla Pławo trwają

stw24.pl13 maja 2020
stadion

Otwarte zewnętrzne obiekty sportowe

stw24.pl7 maja 2020

Od jutra korty tenisowe otwarte

stw24.pl4 maja 2020

FINAŁ MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO STRAŻAKÓW PSP W TENISIE STOŁOWYM

stw24.pl10 marca 2020

Stal Stalowa Wola zremisowała z Błękitnym Stargard

stw24.pl7 marca 2020

Plany startowe Voster ATS Team na 2020

stw24.pl3 marca 2020

FINAŁ MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO STRAŻAKÓW PSP W PIŁCE SIATKOWEJ

stw24.pl28 lutego 2020