Zwycięstwo na koniec

Koszykarze ZKS-u Stali Stalowa Wola, wysokim zwycięstwem zakończyli sezon 2 ligi koszykówki. Nasi zawodnicy już kilka meczy wcześniej zapewnili sobie pozostanie w tej klasie rozgrywkowej, także był to mecz o przysłowiową ,,pietruszkę”. Na całe szczęście, podopiecznym Bogdana Pamuły zależało by jak najlepiej pożegnać się ze stalowowolską publicznością.

Tym razem Stalówka podejmowała Polonie Warszawa. Podobnie jak i w niedawnym spotkaniu wyjazdowym, tak i tym razem zielono-czarni nie dali przeciwnikom żadnych szans, pewnie zwyciężając 85:51. Popis gry nasi zawodnicy, dali przede wszystkim w pierwszych dwóch kwartach, zwyciężając odpowiednio 25:6 i 24:8.Wynik cieszy tym bardziej, ponieważ szkoleniowiec Stali, dał pograć przede wszystkim młodym graczom. Najlepiej z nich, wypadł Michał Szwedo, zdobywca 19 punktów w tym spotkaniu. Jednocześnie był najskuteczniejszym zawodnikiem w całym meczu. Teraz nasz zespół czeka zasłużona przerwa.

ZKS Stal Stalowa Wola 85:51 Polonia Warszawa
(25:6, 24:8, 16:14, 20:23)